Sayfa 581/597 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

eskiden oozi gelirdi arada haber paylaşırdı hakan fidan amerikaya gidiyormuş dava da anlaşma olabilir derdi
    şimdi oda gelmiyor oda anladı bunlardan bir cacık olmayacağını
    velhasıl unutulmuş kimsesiz kıyıma uğramış bir senet bak kaç gündür en çok bu mendebur düşüyor bankalar içinde
    tabi banka denirse

HALKB günlük, 2 kademe üstten bugün ki zirvesinden kapandı, düzeltme bitmiş olabilir, pozi bir süre uğramaz sanırım!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,151
    Bankaların temettü dağıtımına onay
    Bankaların çekirdek sermaye yeterliliğine göre yüzde 10 ila 15 oranında temettü dağıtmasına izin verilecek.
    08 Şubat 2023 Çarşamba, 15:49
    Güncelleme: 08 Şubat 2023 Çarşamba, 15:57

BDDK, bankaların çekirdek sermaye yeterliliğine göre yüzde 10 ila 15 oranında temettü dağıtmasına izin verecek.

Kurumdan Türkiye Bankalar Birliği’ne gönderilen ve Bloomberg HT tarafından görülen yazıda bankaların olası kâr dağıtım taleplerinin, ihtiyatlılık ilkesi ve başta sermaye yeterlilik oranı olmak üzere bankaların özel durumları dikkate alınarak değerlendirilebileceği ifadesi yer aldı.

Buna göre bankalar, 2022’de elde ettikleri kârlar ile daha önceki yıllarda dağıtım konusu yapılmayan kâr ve yedeklerin dağıtımını yapabilecek.

Kurumdan yapılan açıklamada dağıtım tutarının sınırlı tutulmasına gerekçe olarak ise “Dünya genelinde sürmekte olan ekonomik istikrarsızlık ve durgunluk beklentileri dikkate alındığında, bankaların özkaynak yapılarının güçlü tutulmasına yönelik ihtiyatlı politikanın sürdürülmesinin gerekmesi gösterildi.

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Alpaslan Çakar, 26 Ocak tarihinde katıldığı Bloomberg HT yayınında konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Çakar yayında, "BDDK banka bazında bazı hususları dikkate alarak belli marjlarda kar dağıtımına yol açabilir. Tabii bunu çok büyük bir temettü gibi algılanmamalı. BDDK'ya bu yönde bankalar taleplerini iletmişti. Bu açıdan bankalar da memnun" ifadelerini kullanmıştı.
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    GÜNEŞE ATEŞ EDENLERİN DİYARI
    Gönderi
    1,151
    yap bakem bi sırıkla atlama

yapamadı negative uyumsuzluk oluştu

başkanın imzasına gel
    KUMARI HER ZAMAN OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAK İLE MÜMKÜNDÜR !!!

5.  Alıntı Originally Posted by baykus Yazıyı Oku
    hiç bir zaman adam olmaz. sen boşuna bekleme. şuradan bir iette otebisine bin.
    karagoyde manukyan ofisi açmak bundan çok daha karlı.

hakaret değil haa. dostane teklif. eskiden kadın vergi rekortmeni idi....
    Baykuş,
    Kriptolar uçtu. Don atlet izliyor musun?
    Who, baby, Who Will Save The World?

6. Sayfalar dolusu mesajdan, günde 3 e düşmüş mesaj, vakti geldi mi?...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Baykuş,
    Kriptolar uçtu. Don atlet izliyor musun?
    yok abi kripto ile işim yok bu aralar bir kaç farklı proje geliştirmeye çalışıyordum. mkk olmadı.
    avrupa birliğinin fonladığı bir kaç yere proje yazdım. 10 ülkeden partner bulduk. son dakika süresinde vermediğimiz için teklifi elendik. 1 yıldır bu fonlarla ilgileniyorum.
    Şartname oku, parner bul vs vs...
    aşağıdaki linkteki işler güçler...
    https://ec.europa.eu/info/funding-te...al/screen/home

heyt be bankaya gelin bankaya bankanın kralı burda

Sayfa 581/597 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz