Sayfa 171/597 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Sn ozannn ;

Grafigi de koysaydınız Süper olacaktı teyit açısından

saygılar

ytd..
    Sayın endex; bi çok yerde paylaşıyorlar..Emek ve bilgi bana ait olmadığı için paylaşamam.Kusuruma bakma lütfen..Ben teknikten anlamıyorum,paylaşım yapıyorlar google soruyorum bu şekilde bi şeyler anlamaya gayret ediyorum.YTD

2. İlgi: 16.10.2019, 17.02.2021, 22.10.2021 ve 17.01.2022 tarihli özel durum açıklamalarımız.

Bankamızın ABD'de devam eden ceza davasıyla ilgili olarak Yabancı Devlet Yargı Bağışıklığı Yasası (FSIA-Foreign Sovereign Immunities Act) uyarınca ABD Yargıtay Mahkemesi (Supreme Court of the United States) nezdinde gerçekleştirmiş olduğu temyiz başvurusu, anılan Yüksek Mahkeme tarafından 3 Ekim 2022 tarihinde kabul edilmiştir.

Bundan sonraki süreçte Yüksek Mahkeme, FSIA (Yabancı Devlet Yargı Bağışıklığı Yasası) temyizimizi esastan görüşmeye başlayacaktır. Yargıtay Mahkemesi süreci bitinceye kadar Bölge Mahkemesi'ndeki yasal sürece dair verilen durdurma kararı devam edecektir.

Kamuoyunun ve yatırımcıların bilgilerine sunarız.YTD

3. Yüksek mahkemenin bu kararı vereceğini ve yargılamaya yüksek mahkemede devam edileceğini, bunun da en geç kış başlamadan olacağını söylemiştim. Benle herşey tartışın ama siyasi ön görülerime laf atmayın. Anlayan anlamıştır umarım

4. Yok bağımsız abd yargısıymış, bugüne kadar milyon dava yapılmış ama yüksek yargı kabul etmemiş, abd hukuk devletiymiş. Masallar masallar, hani ne oldu o büyük hukuk devletinize

5. Taktanın ayarını bozdular sonunda, ya taban tabana ya da tavan tavan gidiyor, pozitif abi hep senin yüzünden tüm bunlar bu sefer kaç tavan yabcak

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    tekrar bankalara bir operasyon bekliyordum ama tüm dünya diken üstündeyken özel bankalara da cesaret edemedim ne olursa olsun bir müddet nakitte beklemeye karar verdim ama sizin adınıza sevindim umarım zararda olanlar zararlarını kurtarıp kara geçerler
    Böyle hareketler hep böyle zamanlarda olur. Bu topiğin psikolojisi ile bununla başa çıkabilmek çok zor.

Ne güzel cezaları çakmışlar hesaplar 2 yıl kilitlenmiş. Hiçkimsenin o kadar bol zamanı da yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

öyle bir hava var ki sanki dava düşmüş banka aklanmış
    yahu anayasa mahkemesi dinlemeye karar vermiş dinleyecekmiş işte
    daha bu köprünün altından çok sular akar yılan hikayesi boşuna demiyoruz
    siz yine de dikkat edin elinize vermesinler gene
    bu sefer geri teperse hulkiye kucağımda

8. abd yani biden, akp yi göndercem diyor.. f35 lerin parası ödendiği halde vermediler..suriye ve kıbrıs olayları, ege adaları silahlanması vs..olayları ortada iken HALKB a yaptırım olasılığı çok fazla..bunun da bizim seçimlerden önce olması çok doğal olacak..

Sayfa 171/597 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •