Sayfa 533/597 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,957
    Blog Entries
    4
    Bankofta beklemiyordu sanırım bunu, içinden geçecekler neredeyse...

Sabır Taşı
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

2. Şimdi ne olacak? Yukarı yönlüğ hareket etmesi için Denizin mallarını almayı mı beklediler? Yoksa Deniz yukarıdan mal boşaltmak için bu hareketi yaptırdı da hisse bundan sonra geri mi gelecek?
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Dostlar selamlar,
    Önemsediğim bir grafiği daha sizinle paylaşmak istiyorum altın gram bazlı bist100 endeksi...
    2000 yılından beri düşen trend kırılmış gibi, umarım her şey gönlünüzce olur. Sağlıcakla kalın.

''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Alıntı Originally Posted by mtes Yazıyı Oku
    Bankofta beklemiyordu sanırım bunu, içinden geçecekler neredeyse...

Sabır Taşı
    Amerikanin parasi marasi yok. T+2 ile op yapiyordu at hirsizi. 2 gundur yedigi mallari bosaltiyor. Iyi soktular sansara.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Şimdi ne olacak? Yukarı yönlüğ hareket etmesi için Denizin mallarını almayı mı beklediler? Yoksa Deniz yukarıdan mal boşaltmak için bu hareketi yaptırdı da hisse bundan sonra geri mi gelecek?
    Spekulatif hisse, mal TVF'de. Yatirimciya 10 dolardan gecen mallari 3 sene 30 sentten tahsisli ustune tahsisli ile geri aldi. Kim nerden bilebilir ne zaman ne yapacaklarini.

ABD Hazine bakaninin yaptirim ile tehdit ettigi gun kagidi tavan yaptirdi uckagatcilar onceki banka operasyonunda. Cunku mal toplu, ilk bunlar tavana yapisti o zaman.

HAREKAT ABD'NİN PLANINI BOZDU
    Eski Özel Kuvvetler Komutanı ve Stratejik Düşünce Enstitüsü Savunma ve Güvenlik Koordinatörü Emk. Albay Mithat Işık, Irak’ın kuzeyinde harekatların terör hedefleri tespit edildikçe düzenlendiğini ve devamının geleceğini söyledi. Işık, Türkiye’nin başarılı hava harekatlarıyla birlikte ABD'nin Irak ve Suriye'deki teröristlerin karadan bağlantı kurma planının yok edildiğini ifade etti.
    haber tayfası bu aralar meşgul galiba yada işine gelmez ben vereyim dedim haberi
    amerika ile ipler geriliyor ne olacak şimdi yarın taban olurmu dersiniz

HALKB eşleşme, Y/F 7 kademe üstten eşleştirdi, üstten eşleşince almaktan vazgeçtim, demek oluyor ki almamız istenmedi!

HALKB günlük, iyi kapattı, devamı gelecek gibi!

Sayfa 533/597 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •