Sayfa 470/597 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 4770 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

İktidar el değiştirirse, kartlar yeniden dağılır..
    Her şey değişir, her şey..

2. KAP ; TA EN SON PARAGRAF:

Temyiz süreci, dosyanın iadesiyle devam edeceğinden dolayı jürili duruşmaya dair yargılamanın durdurulması kararı devam edecektir.
    -----------------------------------------------------------------

Buradan anladığım; jürili duruşma yapılmıyor.Jürili duruşma yapılır ise tüm suçlamalar ve suçlamalara ait dosyalar hem jüri tarafından hemde herkes tarafından bilineceği için artık ANLAŞMA yoluna gidilse bile ANLAŞMANIN bir anlamı kalmıyor anlamına geliyor.(Çünkü,jürili duruşmalarda, suçlamalar-dosyalar herkes tarafından biliniyor-görülüyor)

Anayasa Mahkemesinin dosyayı 2.Temyiz mahkemesine iade etmesi ve jürili duruşmaya dair yargılamanın durdurulması kararı 2.Temyiz mahkemesinde dosya üzerinde gidin ANLAŞIN der gibi; olmuş adeta..

Bir başka durumda; dosya üzerinde yapılan temyiz süreci, jürili yapılan temyiz sürecinden daha kısadır diye düşünüyorum.

Sonuçta ; ABD Anayasa mahkemesi dahil yargı açısından tüm hukuk yollarına başvurduk ve sonuçlandı.

Kendi penceremden bakınca, artık nihai sonucun ne olacağını bilemem ama nihai sonuca uzun bir zaman kalmadığını düşünüyorum.Ülkemizin seçim döneminde olmasının kamu bankalarına artisı/eksisi olur mu?olmaz mı? bu konuyuda buraya bırakıyorum.

NOT: Görebildiklerimdir.Konunun uzmanı-hukukçusu-avukatı değilim.Adı üzerinde tahminlerimdir.Olur-olmaz bende bilmiyorum.

PAYLAŞIMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ KESİNLİKLE DEĞİLDİR.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    '' ne vereyim abime '' yaklaşımıyla çözülebilir

gerçi ABD ye birşey verip birşey almak o kadar kolay değil de ..elini verirsin ,kolunu ,kolunu verirsin yarın ......

isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci
    Ozan hoca sen mürekkep yalamış adamsın ..anlarsın ..üstteki yazıyı boş zamanında değerlendir cevap orda ..

ne yazık kı bu ülke Güç zehirlenmesiyle kimyası bozulmuş sağlıklı kararlar alamayan , bir diğeri hırsları yetenekleri aşan 2 muhterem arasında sıkıştı kaldı ..keşke adam gibi 3. seçenek
    olabilseydi

demokrasi diye mangalda kül bırakmayan bu muhteremler parti içi demokrasi söz konusu olunca beyinleri dumura uğruyor

parti içi demokrasiden düzeltmeğe başlamak lazım ..tabii bu ütopya ..biz görebilirmiyiz ..çok zor

4. Sayın Bahriyeli, seni çok iyi anlıyorum.Konumum gereği hisse harici bazı konulara bilinçli girmiyorum ama haklısın.Tek temennim, Anayasa mahkemesi dahil tüm yargı oranlarına başvurduk ve cevapları aldık.Umarım bundan sonra hisse ve yatırımcı nefes alır senelerce süren bu dava da nihayete erer.😊
    YATIRIM TAVSIYESİ DEĞİLDİR.YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    biri megoloman gereksiz sert tutumuyla zarar veriyor ..yeldeğirmenleriyle mücadele içinde ..

diğeri kartlar yeniden dağıtılırken kendine ne düşeceği hesabı peşinde ..

aq. o kartlar bedava dağıtılmıyor ,yeni oyun başlayacaksa masaya sürecek birşeylerin olması lazım

bedava oyuna sokarlar mı adamı ..

6. Sayın Bahriyeliyi de kaybettik.Afiyet olsun.

BİR TARİH ARAŞTIRMASI YAPTIM:GEÇMİŞTE;

2.TEMYİZ MAHKEMESİNE 5 KASIM 2021 TARİHİNDE BAŞVURMUŞUZ VE 15 ARALIK 2021 TARİHİNDE SONUÇLANMIŞ.40 GÜNLÜK BİR SÜREDE.

YTD

7. Sayın Bahriyeli Kap'tan alıntı.Dosya 2.Temyiz mahkemesinde diyor.

ABD Yüksek Mahkemesi bu argümanlardan ilkini reddetmesine rağmen, İkinci İstinaf Mahkemesinin kararını iptal ederek, dosyayı teamül hukuku bakımından incelenerek yeniden karar verilmesi için İkinci İstinaf Mahkemesine iade etmiştir.

YTD

Sayfa 470/597 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •