Sayfa 101/177 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Endeks saldıkça bizimkisi de eşlik etmeye başladı gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.kazanckapisinin dünde bahsettiği gibi aslında rahatlıkla bugün 19 ları görmenizde bir engel gözükmüyor.Hatta ptesi gelecek bilancoyu hissede karşılamak isteyen yatırımcıların rağbet göstermesi halinde daha üst rakamlar niye olmasın.
    Dostum bu endekste dahi iştahlıydık ve haftayı iyi yerden kapattık diyebilirim..

3. Arkadaşlar bu haberi yeni görüyorum...bu haber teknosa için çok çok önemli..cirosu yıllık 100 milyarı aşan pazaryeri uygulamaları (trendyol..v.b) şirketlerine ağır vergiler getiriliyor...nisbeten küçük olanlara ise (teknosa) büyük avantajlar sağlanıyor...bu ugulama ile bu sektörde rekabetin kızışması ve böylece uygun fiyatların tüketiciye ulaşması hedefleniyor...

teknosa pazaryeri uygulamasında önümüzdeki yıldan itibaren çok agresif büyüyecek...yine ges alanında da agresif büyüyecek...rüzgar tamamen teknosanın arkasında esmeye başladı...teknosa çok da uzun olmayan bir sürede çok ciddi primler yapma potansiyeline ulaşacak...özelikle önümüzdeki yıllın ilk bir iki bilançolarını görmek lazım...piyasa bu büyük gelişmeyi şimdiden satın almaya başlayacaktır...sabır sabır sabır...

evet beyler resmen borsada bir yıldız daha doğmak üzeredir...tıpkı gesan gibi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. teknosa henüz 10,00 seviyelerinde iken piyasanın teknosaya ancak 17-20 aralığında uyanacağını söylemiştim...pazartesi bilançosu da gelecek..o bilanço ile temelcilerin kafasında güzel işaretler oluşturacaktır...bazı kişiler uyanmaya başlayacaktır...çeyrek bilançolar geldikçe uyanan yatırımcı sayısı artacaktır...tıpkı gesanda olduğu gibi...

bu saatten sonra koltuklarımızı iyi sahiplenmemiz gerekiyor...yoksa kalktığınız anda birileri yerinize hemen oturabilir..o zaman da teknosayı sadece dışarıdan izlemek zorunda kalırsınız...demedi demeyin..gerçi beni dinleyen ve değer verenler çoktandır yerlerini almışlar....değer vermeyenler ise önümüzdeki günlerde hata yaptıklarını anlayacak ama bunda biraz geç kalabilirler....teknosa belli bir çıkış ivmesini yakaladıktan sonra herkes de almaya cesaret edemeyecek...sonra da gelip bu hisseden hınçlarını çıkarmak isteyerek çamur atmaya başlayacaklar...

bu gelişmelerin aynısını gesanda yaşadık...sıra bundan inşALLAH...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 101/177 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •