Sayfa 108/177 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 857 - 864 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    boşuna teknosadaki potansiyel bir gesan kadar var demedik... bakalım zaman bizi haklı çıkaracak mı ??
    16-20 arası gesanda yazıyordun 20 den 30 dan aldım sattım 46 dan uyandık beklemeye karar verdim. bunda ilk yazdıgında aldım ellemedim duruyor zaman yenilebilir enerji devri ne ararsan var tknsada yılların acısını çıkartma zamanı ytf..

2.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    16-20 arası gesanda yazıyordun 20 den 30 dan aldım sattım 46 dan uyandık beklemeye karar verdim. bunda ilk yazdıgında aldım ellemedim duruyor zaman yenilebilir enerji devri ne ararsan var tknsada yılların acısını çıkartma zamanı ytf..
    evet dostum yılların acısını çıkaracak...yıllarca yatırımcıların bilinç altına kötü hisse olarak kazındı...o yüzden de çoğu kişi bu ön yargısı yüzünden teknosayı tanımak bile istemeyecektir...tanımak istemeyince de gerçek potansiyelinin farkına çok geç varacak..buda hisseye ky nın damlamasını geciktirecek...buda teknosanın daha uzun yol almasına neden olacak...gerçek anlamda tanınması belki de fiyat çok çok yukarılara geldiğinde olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Hala; melek misin şeytan mısın çözemedim ama (Gedza daki tavırlarından ötürü), bugün seni kutsamazsam , taş olurum taş..

Erol Taş..

Teşekkürler keko can.. ..

4.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Hala; melek misin şeytan mısın çözemedim ama (Gedza daki tavırlarından ötürü), bugün seni kutsamazsam , taş olurum taş..

Erol Taş..

Teşekkürler keko can.. ..
    dostum bakma sen elhemdüllilah her zaman melektik..ama gedzadaki bazı şeytanlar yüzünden bizde zaman zaman şeytan gibi görünmüş olabiliriz.. aldığını biliyordum...umuyorum ki teknosayı %5-10 a değişmedin...görüyorsun sadece iki ayda %100 lük prim yaptı...bu henüz yolun da başı sayılır...ileriki aylarda daha da güzel hareketler göreceğimiz tahmin ediyorum...

ben tüm ortaklara başarılar diliyorum...

not: mayanızı göle atarak israf etmeyiniz..çünkü ALLAH israf edenleri sevmez... aklınızı kullanın...gördüğünüz ve bildiğiniz süte mayayı atın..ona buna dua etmeyin...sadece ALLAH a şükür edin...size her türlü nimeti verene...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Teknosanın speğine burdan selam olsun gereğini yapıyor hakkını veriyor her tahtanın böyle speği olsa keşke dedirtiyor) Şirkette hakkını veriyor tabi .ytd

6. Bofa nın her dönüşü böyle oluyor. Alımları 1 milyon lot a yaklaştı muhtemelen gün sonu geçecek. Zaten takasta minimum lara inmişti..

7.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bofa nın her dönüşü böyle oluyor. Alımları 1 milyon lot a yaklaştı muhtemelen gün sonu geçecek. Zaten takasta minimum lara inmişti..
    yatırımcı hissesine sahip çıktığı zaman bofanın da yapacak bir şeyi yok..o zaman sattığını gerektiğinde yukarıdan almak zorunda kalıyor...o yüzden de teknosanın geleceğine güven duyup hissemize sahip çıkmamız lazım...

8.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Tahtada savaş falan yok. Klasik üçüncü çeyrek çarpı iki yapan hisselerin bilanço sonrası kar realizasyonu.. Çarşamba gününden sonra kaldığı yerden devam eder. Bilanço beklentisiyle girenler satıyor son çeyrek beklentisi için yeni oyuncular geliyor.. Bu arada çarşamba bofa nın robotu hatta belki yarın startı verir.. Bugün satan satsın.. Hafifleyelim biraz..
    Kar cebe yakışır diyenleri uğurladıktan sonra kaldığımız yerden devam..

Sayfa 108/177 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •