Sayfa 117/177 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 929 - 936 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Güzel bir kapanış yaptı tebrikler.

2. Yabancı geliyor arkadaşlar .. aranızda yabancı bir yatirimci geldi 😁 TKNSA 100 bin lot ile, Hayırlı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Mhmmtzbt Yazıyı Oku
    Yabancı geliyor arkadaşlar .. aranızda yabancı bir yatirimci geldi �� TKNSA 100 bin lot ile, Hayırlı olsun
    hoş geldin dostum..umarım ayağın uğurlu gelir...biz bu hisseye ilk 10,00 tl den geldiğimizde 7 maliyetliler bize çok geç geldiniz diyorlardı...bu gün biz de size biraz geç kaldınız diyoruz...ama eminim ki bir kaç ay sonra geleceklere siz de geç geldiniz diyeceksiniz... bu hisse uzun bir süre çıkış trendinde devam edecektir...çünkü teknosa yılların kireç bağladığı kabuğunu kırıyor...beklentileri güzeldir...bilançoları gittikçe güzelleşiyor..teknosa bana göre hala çok ucuz...ileride ges konusunda güçlü işler yapmaya başladığında vede pazaryeri uygulamasında daha çok ciro yaptığında çok farklı bir kişiliğe bürünecek...o vakit gösterişli bir kuğu olacak...şu anda sadece yavru bir ördek yavrusuna benziyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bugün hacim zayıf.

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bugün hacim zayıf.
    doğrudur ama bence bu normaldir...ben geçen haftalardan beridir burun buruna hareket eden tukaş ve tezol ile karşılaştırıyorum...şu anda onlardan öndeyiz... gıda ve kağıt firmaları ile yarışmak da her babayiğidin harcı değildir...teknosaya son zamanlarda inanılmaz bir dinamizm gelmiştir...zaman zaman yaptığı primleri hazm etme çalışmaları yapması normaldir...hazm işleri bittikten sonra tekrardan atağa kalkacağına inanıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. O zaman sabırla beklemeye devam

7. önümüzdeki 3-5 ayda hep pazar yerinin performansının artmasını bekliyorum hem de ges ile ilgili gelişmelerin somutlaşmasını bekliyorum...bu iki beklenti ile teknosada toplamanın da olgunlaşması ile güzel hareketler bekliyorum..temenim yıllık cirosunun değerinden borsada işlem görmesi...bu yıl için 16 milyar tl..gelecek yıl ise 20-25 milyar tl...

8. bir el topluyor izlenimi var gecek haberlere hazırlık yapıyor norveç fonu boşa almadı sanırım yatırım fonları 15 milyon lot %15 piyasadan çektiler nasip ytd..

Sayfa 117/177 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •