Special Days Image
Sayfa 161/177 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Satan kişiye de bi lafım yok. 4 milyon lot ı 30 dan değil 16.75 den satıyorsa heralde sinirleri daha fazla dayanamamış zira aradaki fark 60 milyon TL..

2.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Twitter da aratırsanız satanın kim olduğu belli. Elinde de çok bi şey kalmadı.. Twitter da bu hisseyi en çok gazlayan kişi sattı malesef. Ben tam tersine hissenin önü açılabilir diye düşünüyorum..
    Şahıs olarak kimdir bilemem ama gubrf de tüm malı gedikin üzerine yıktılar, o sebeple bir kaç tahtada ciddi satış yapmak zorunda kaldılar sanırım.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Twitter da aratırsanız satanın kim olduğu belli. Elinde de çok bi şey kalmadı.. Twitter da bu hisseyi en çok gazlayan kişi sattı malesef. Ben tam tersine hissenin önü açılabilir diye düşünüyorum..
    Twitter'da ki kişi elinde malı kalmadığını söyledi. Çok şeffaf, dürüst biridir. Burada da tanıyan çoktur.
    İşin can sıkan tarafı öğle vaktinde tabana kadar 100.000 lot alıcı olan tahtada mal verilince milyonlarca lotun alınması/alınabilmesi.
    Madem mal istiyordunuz bugüne kadar yazsaydınız tahtaya alışları. tknsa da sırf insanları dökmek için son dönemde yapılanlar gerçekten mide bulandırıcıydı... Borsa'nın çirkin yüzüydü... Hissenin yolu açık olsun.

4. Harç bitti yapı paydos dedi 5 milyonu günlük en ucuz giyattan sattı gitti.zÇok masımaneyfi

5. Gedik satışı bitince tsbsn kslktı.Önü sçık artık Bir düredir düren çekişmede bştti
    Hayırlı olsun

6.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Twitter'da ki kişi elinde malı kalmadığını söyledi. Çok şeffaf, dürüst biridir. Burada da tanıyan çoktur.
    İşin can sıkan tarafı öğle vaktinde tabana kadar 100.000 lot alıcı olan tahtada mal verilince milyonlarca lotun alınması/alınabilmesi.
    Madem mal istiyordunuz bugüne kadar yazsaydınız tahtaya alışları. tknsa da sırf insanları dökmek için son dönemde yapılanlar gerçekten mide bulandırıcıydı... Borsa'nın çirkin yüzüydü... Hissenin yolu açık olsun.
    Valla 4 milyon lot büyük para.. Ayrıca bu kadar lot malı da park etmiyordu trade ediyordu. Tahtacı muhakkak rahatsız olmuştur. Bu hemen hissenin yukarı gideceği anlamına gelmez ama bence tahta rahatladı..

7.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Valla 4 milyon lot büyük para.. Ayrıca bu kadar lot malı da park etmiyordu trade ediyordu. Tahtacı muhakkak rahatsız olmuştur. Bu hemen hissenin yukarı gideceği anlamına gelmez ama bence tahta rahatladı..
    Ana malı dağ ise, trade ettiği kısım taş parçası sayılır...
    Aksi olsaydı zaten bunu birçok insan tahtada farkeder, paylaşırdı.
    Tahtacı aç gözlülüğü çok abarttı. Bu kadar aç gözlü tahtacıyı daha önce hiçbir kağıtta görmedim

8. Tahtada farklı filmler içine girdiler ve gerçek yatırımcıları boğdular..

Sayfa 161/177 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •