Sayfa 167/177 İlkİlk ... 67117157165166167168169 ... SonSon
Arama sonucu : 1414 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. ne faydası var yılbalından bu tarafa yüzde 50 düştü

2. Hızlıca 20 üstüne atmadıkça beklentiye girmeyeceğim.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3. Tknsa günlük grafigi..
    Hem RSI hem Macd bırakın beni tutmayın gidecem diyor.
    Pozitif uyumsuzluk çok net.
    Formasyon olarak ikili dip görüntüsü var.17.75 te yukarı yönlü kırılmış.

Gerceklesirse fomasyonun ilk hedefi yaklaşık 20.x
    Geri cekilmelerde 17.7x destek bölgesi..

Sabanciya pek guven olmaz ama Sitare Hanıma güvendik birkere bizi pazaryerinde farklı yerlere götürecek insallah bu abla..

Nasipte varsa olur birseyler..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4. Kaplumbağa hızıyla ilerliyorsun Teknosa. Hiç yakışmıyor sana.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

5. En sevdiğim model türü çaktırmadan gitmeye çalışan ama kapanışa dogru bunu belli edenler..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Son düzenleme : Eagle24; 12-06-2023 saat: 17:35. Sebep: Yazım yanlisi

6. Bu ÖTV siz cep telefonu satışları bunların cirosunu artirmazmi? diğer firma neredeyse tavan oluyordu.Teknosada telefon kalmadı galiba.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bu ÖTV siz cep telefonu satışları bunların cirosunu artirmazmi? diğer firma neredeyse tavan oluyordu.Teknosada telefon kalmadı galiba.

İllaki etkisi olur.Benim tknsada endişe duyduğum durum doların fırlamasi senaryosunda,talepler cok düşer mi endişesi..

Bu ceyrek umarım pazaryeri üzerinden yaptığı satislarda cirolari artırmış olurlar suanki gorunen en büyük hikayesi pazaryeri..Onun yanında iklimsa üzerinden ges hikayesinin henuz dişe dokunur bir etkisini göremedik.O da gelecekte olursa güzel bilancolar görebiliriz insallah..

8. İyi günler kağıdı fazla tanımıyorum.Pazaryeri satışları derken neyi kastettiniz anlayamadım.Tsk.ler.
     Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    İllaki etkisi olur.Benim tknsada endişe duyduğum durum doların fırlamasi senaryosunda,talepler cok düşer mi endişesi..

Bu ceyrek umarım pazaryeri üzerinden yaptığı satislarda cirolari artırmış olurlar suanki gorunen en büyük hikayesi pazaryeri..Onun yanında iklimsa üzerinden ges hikayesinin henuz dişe dokunur bir etkisini göremedik.O da gelecekte olursa güzel bilancolar görebiliriz insallah..

Sayfa 167/177 İlkİlk ... 67117157165166167168169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •