Sayfa 3/177 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    keko 1 haftadır takibimdeydi ama bir türlü elim gitmedi ala.. mecburen izleyiciyim.. ya gider bakarım arkasından yada fırsat verir uygun bir yerden girerim..

bol kazançlar..
    nasipten ötesi yokmuş diyorlar...yapacak bir şey yok..bazen ne kadar bilirseniz bilin nasibiniz olmadıktan sonra bir bildikleriniz bir işe yaramıyor...çalıştığım yerde de bir amcaoğlum var kendisi çok akıllı ve çok zeki...şeytanı bile suya götürüp susuz getirebilecek tipte biri...ama iş hayatında elini hangi işe atsa adeta elinde kuruyor...işleri bir türlü rast gitmiyor...bazıların da tanıyorum ki o kadar saftırlar ki dışarıdan baksanız bu adam aç kalır dersiniz..ama bu aç kalır dediniz adam çok zengin....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

borsada kaliteli hissede uygun yerden alıp uzun süre sabır etmek en doğrusu..tabi bir de nasibiniz varsa o güzel fayda sağlayabiliyorsunuz...borsada resmin büyüğüne odaklanmak lazım..yoksa derinlik ve takas izleyip yönümüzü kişilere göre belirlersek işimiz zor..çok çabuk yanlış kararlar veririz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bende kalp var onun için bugün ekran izlememeye karar verdim.

Teknosada fon alımları vardı acaba bunun miktarı ne kadar oldu ?? son bir aydır değişim ne kadar oldu acaba ??

https://www.youtube.com/watch?v=gMT-4yD5TxY

burada da değerli bir yorumcu teknosanın yorumunu yapmış....güzel ve özet bilgiler sunmuş...

6. Ne oldu yaa dünkü coşkudan sonra tahtaya Coşkun mu geldi.

Günlük takaslarda hala baskılayarak mal toplama derdinde birileri.

7. Bofa yırtınıyor düşürmek için yok mu bir babayiğit hakkından gelecek..

8. düşe kalka çıkacağız bu merdivenlerden. günlük fiyatlar yerine haftalık kapanışlara veya bilançolara odaklanılması taraftarıyım. ben öyle yapıyorum ve çok rahatım.. alıyorum malımı çekiliyorum kenara. hedef fiyat yerine hedef vade koyuyorum kendime..

azar azar günlük başka tahtalarda trade yapıp eğleniyorum. ama yatırım kısmı sıkıcı olur. eğlenceli olmaz.

Sayfa 3/177 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •