Sayfa 51/177 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 401 - 408 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Selamlar,
    teknosa büyüyen bir şirket haline dönüşüyor, önümüzdeki bilanço da umarım teyidini alırız. Bu durumda baskı da azalacak ve önü daha da açılacaktır sanırım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Purplelake Yazıyı Oku
    Selamlar,
    teknosa büyüyen bir şirket haline dönüşüyor, önümüzdeki bilanço da umarım teyidini alırız. Bu durumda baskı da azalacak ve önü daha da açılacaktır sanırım.
    biz de bilançoyu bekliyoruz dostum...inşALLAH güzel işaretler göreceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bugun iyi demeye dilim varmıyo dengesiz tahtacı allak bullak edebilir...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    biz de bilançoyu bekliyoruz dostum...inşALLAH güzel işaretler göreceğiz...
    keko ortağız artık.. benim istediğim yerlere geldi ve cımbız da atıvermiş sağolsun..

ben de ön koltukta sayılırmıyım artgın..

5. Tahta zayıf olanları döktü ve tekrar yoluna devam ediyor...bilanço dönemine giriyoruz hareketin ivmelenmesini bekliyorum..çanak ve sonrasında kulp işlemi tamamlandı görünüyor..

6. tahta uzun yılların biriktiği ölü toprağı atmak üzere süreç biraz sancılı olabiliyor..hem temel hem teknik manada olgunlaşma evresi bitmek üzere..3.çeyrek bilanço sonrası tahta yeni yatırımcıların iştirak etmesi ile rahatlayacaktır.bu çeyrek iyi son çeyrek çok iyi gelecek.

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    keko ortağız artık.. benim istediğim yerlere geldi ve cımbız da atıvermiş sağolsun..

ben de ön koltukta sayılırmıyım artgın..

gerçekten de şansın varmış ki güzel yerden maliyetlenmişsin...ben bir daha kolay kolay 12,50 nin altından maliyet yapma fırsatını kimseye vermez diye düşünüyordum...bu arada seni başarılı bir teknikçi olarak da görüyorum..bir iki tane çizgi çiziyorsun ama bu çizgilerin ile çok şey anlatıyorsun vede bu çizgilere göre doğru kararlar verebiliyorsun..kim teknikçiler arapsaçı gibi teknik çiziyorlar... kimsecikler onlardan bir şey anlamıyor...o kadar karıştırıyorlar ki sonuçta her ihtimalin olduğu bir yorumu yapıyorlar..yani aslında hiç bir şey söylemiyorlar...

ben sana başarılar diliyorum dostum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    benim için 11.34 bu yüselişin bel kemiği..
    aslında çok basit.daha önce günlükte yazdığım 13.35 - 60 aralığından sattıklarımı,haftalıkta 11.40 ortalama ile geri aldım..
    neyi anlamadın ki....

ben bir senede 55 indikatörle bakıyorum.. ama 1 indikatörle bile karar verebiliyorum..

bir temelci,malsız kalma korkusu yaşamadan, özgürce alıp satarak para kazanmanın ne demek olduğunu bilemez. o sadece bekler.buna saygı duyarım.. ama emeğime saygısızca davranılmasını, kabul etmem.. ben borsaya 1996 yılında bu sitenin sahibi ile al sat yaparak başladım.. o zaman Babo, Karahan üye bile değillerdi.. kısaca bu sayfalarda yeni değilim.. ancak her sayfada saldırganca bir tutum içinde olarak bunu sen başlattın.. sen bitirmezsen. ben bitiririm..

basit ve anlaşılır bir dil ile aldığım seviye

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 51/177 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •