Sayfa 86/177 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 681 - 688 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn.keko enerji sektörüne aşinalığınızı; gesanı dip fiyatlardan alıp uzun süre elinizde tutmanız bu konudaki öngörünüzü fazlasıyla perçinliyor.Inşallah teknosa özelinde de bu durumu yaşamamız bizlere nasip olur.Sizin ve sn.kazanckapısınin kıymetli paylaşımları için tekrardan teşekkürler.
    insALLAH kolay kolay yaş tahtaya basmam dostum..bazen kendimden çok takipcilerimi düşünüyorum..ben her türlü ziplamayi bilirim ama nisbeten daha donanimsiz olan takipçilerim ise bunu yapamatabilirler..bu yüzden de mümkün olduğu kadar tradeye ihtiyaç duyulmayan ,sadece sabır ederek kazandıracak potansiyelli hisseleri alırım..bu yüzden de çoğu sefer benden sonra alan dostlarım bile benden ucuza alabiliyorlar..mesela geçen gün beni arayan bir dostum teknosadaki maliyetinin 9.20 olduğunu söyledi..oysa ben ilk defa 9.70 ten aldim daha sonra yaptığım takviyeler ile maliyetim ancak 10.30 yapabildim..

Sabır edenler için Teknosa büyük potansiyeller barındırıyor dostlar...bilançolar geldikçe işin rengi çok değişecek..önümüzdeki süreçte agresifligin de artacağını düşünüyorum..
    Bu aralar gelen bilgilere göre Teknosa magazalari en yoğun günlerini yaşıyor..bazı mağazalarda telefonların bittiği haberleri geliyor...daha önce sık sık söyledim e_ticaret ve pazaryeri uygulamaları şirkete inanılmaz bir dinamizm katacak diye...son yapılan bir kaç açılım da ekstra bir ivme katacak şirkete...

Tüm bu güzel gelismelerin yanında GES atılımı da bonus bir beklenti oluşturuluyor...tolero ile yapılan anlaşmada eğer sabancilar işi teknosanin iklimsa şirketine kanalize ederlerse (çünkü altyapı olarak en müsait şirket o ) o vakit de Teknosa yatırımcısına resmen piyango vurdu demektir...
    Önce bilançoları ardından da tolero anlaşması ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız...nasip nasip nasip...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    insALLAH kolay kolay yaş tahtaya basmam dostum..bazen kendimden çok takipcilerimi düşünüyorum..ben her türlü ziplamayi bilirim ama nisbeten daha donanimsiz olan takipçilerim ise bunu yapamatabilirler..bu yüzden de mümkün olduğu kadar tradeye ihtiyaç duyulmayan ,sadece sabır ederek kazandıracak potansiyelli hisseleri alırım..bu yüzden de çoğu sefer benden sonra alan dostlarım bile benden ucuza alabiliyorlar..mesela geçen gün beni arayan bir dostum teknosadaki maliyetinin 9.20 olduğunu söyledi..oysa ben ilk defa 9.70 ten aldim daha sonra yaptığım takviyeler ile maliyetim ancak 10.30 yapabildim..

Sabır edenler için Teknosa büyük potansiyeller barındırıyor dostlar...bilançolar geldikçe işin rengi çok değişecek..önümüzdeki süreçte agresifligin de artacağını düşünüyorum..
    Bu aralar gelen bilgilere göre Teknosa magazalari en yoğun günlerini yaşıyor..bazı mağazalarda telefonların bittiği haberleri geliyor...daha önce sık sık söyledim e_ticaret ve pazaryeri uygulamaları şirkete inanılmaz bir dinamizm katacak diye...son yapılan bir kaç açılım da ekstra bir ivme katacak şirkete...

Tüm bu güzel gelismelerin yanında GES atılımı da bonus bir beklenti oluşturuluyor...tolero ile yapılan anlaşmada eğer sabancilar işi teknosanin iklimsa şirketine kanalize ederlerse (çünkü altyapı olarak en müsait şirket o ) o vakit de Teknosa yatırımcısına resmen piyango vurdu demektir...
    Önce bilançoları ardından da tolero anlaşması ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor olacağız...nasip nasip nasip...
    seyın Keko Teknosanın herhangı bır uretım fabrıkası varmı ?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    seyın Keko Teknosanın herhangı bır uretım fabrıkası varmı ?
    Bildiğim kadarıyla hayır..ama zaten Sabancı şirketlerin hiç birinde GES ile ilgili bir üretim yok...ama kurulumu teknosanin iklimsasi yapıyor..kurulum için teknik personeli var..sadece bir üretim tesisi eksik...şu anda iklimsa aracılığı ile kurmak istediğinizde diğer Sabancı bankası olan Akbank size finansman desteği veriyor...yani hazır kurulu bir mekanizma var..tek eksik üretim tesisidir..

4. Perakende ticaret sektörünün kıyaslamasını defalarca belirttim ve 3.5 milyar piyasa değerinin ucuz olduğunu söylüyorum hakkı en az 10 milyar tl bu şirketin.. marka değeri,agresif ciro artışı,iklimsa ve ges ve en önemlisi sürdürülebilir karlıllık oluşumu gibi faktörler vs piyasa hala farkında değil..20 üstünde gelmeye başlayacaklar..

5. Içimden bir ses bu hafta bizim haftamız olacak diyor, hadi hayırlısı...

Sayfa 86/177 İlkİlk ... 3676848586878896136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •