Sayfa 94/177 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 745 - 752 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by hüsey Yazıyı Oku
    bir kaç ihale haberi düşse rahatlatıcak
    evet dostum gerçekten de bir kap yetecek...tıpkı domino taşlarından ilkini düşürme etkisi yapacak..arkasından bir fırtına esecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. insallah... super olur

3. Elektrik fiyatlarının çok artmasından dolayı özellikle bu çeyrekte GES firmaları çok fazla iş aldılar ve bunu kapta yayınladılar ancak iklimsadan böyle bir açıklama gelmedi. Ben şahsen iklimsanın da bu işlerden payına düşeni almış olabileceğini düşünüyorum bu çeyrekte mutlaka işler alınmıştır iklimsanın bayi ağı çok geniş akbank ve garanti bankası ile finansman anlaşmaları da yaptılar. Bilançoda bunun görüleceğini düşünüyorum.

4. Bu GES ile ilgili bilançoda faaliyet raporunda açıklama yapabilirler belki mesela sabancının şu fabrikasının GES işi alındı gibi tabi böyle birşey olursa süper olur çünkü büyük rakamlı bir iş olur diye düşünüyorum sabancıdan da şirketlerine ges yaptırılmasıyla ilgili de bir açıklama gelmedi şu ana kadar biliyorsununuz fabrikaların elektrik giderleri çok fazla oluyor mutlaka birşeyler düşünüyorlardır

5. dostum bu dediklerimizi sabancı holding olarak mı fiyatlıyacak yoksa teknosa olarak mı?

6.  Alıntı Originally Posted by hüsey Yazıyı Oku
    dostum bu dediklerimizi sabancı holding olarak mı fiyatlıyacak yoksa teknosa olarak mı?
    Böyle birşey olursa ve iklimsaya yaptırılırsa tabiki teknosa fiyatlar

7. Madem bu kadar pozitif gelişme var.
    1- Neden fiyata yansımıyor.bukadar beklentisi olan şirketler %500 gitti (1 yılda)
    2 -herkes pozisyonunu aldı bilanço ve dip notlarımı bekliyor.
    3 - Nasreddin hoca tabiri ile KEDİ BUYSA CİĞER NERDE - CİĞER BUYSA KEDİ NERDE

8.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    madem bu kadar pozitif gelişme var.
    1- neden fiyata yansımıyor.bukadar beklentisi olan şirketler %500 gitti (1 yılda)
    2 -herkes pozisyonunu aldı bilanço ve dip notlarımı bekliyor.
    3 - nasreddin hoca tabiri ile kedi buysa ciğer nerde - ciğer buysa kedi nerde
    hocam ges işi benim tarafımda da tam bir muamma,orda herşey olabilir ama pazaryeri uygulamasıyla karlılığımız ciddi artar diye düşünüyorum. Zaten ges olayında somut birşeyler olursa o zaman yemede yanında yat cinsinden olur...

Sayfa 94/177 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •