Sayfa 154/177 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Dijital kanallarımızın trafiğini 3 yılda en az 2 kat arttırmak ve 1 milyon yeni müşteri kazanmak istiyoruz. Belki geçmişte paylaşılmıştır ama bir dergide çıkmış.
    https://twitter.com/sefa_toptan1/sta...94981782401025

2. Ayıp ediyorsun ama bunu bir de geri dönüşü var, unutma bunu... Dönerken en önde olmalısın...

3. tahvil olayına bir açıklık gelse kağıt kendine gelecek belki, ama bir açıklama da yapmıyorlarki

4. tahvil olayına biraz evvel spk onayı geldi sanırım.bakalım ne olacak

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    her yıl aralık aylarında fonlar yıl boyunca kar yaptıkları hisselerde bir miktar realizasyonlara giriyorlar...aralık ayında teknosadaki fonların satışlarını bu kapsamda değerlendirmek gerekiyor...aralık ayından sonra ise tekrardan alışa geçiyorlar...işte bu gün görüyorsunuz teknosa agresif çıkış tepkisi veriyor...teknosa kaliteli hissedir...beklentileri güzeldir...sabır etmek gerekiyor...
    Selamlar, çoktandır Teknosa da yorum yapmıyorsunuz, hisseden çıktınız mı?

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    tahvil olayına bir açıklık gelse kağıt kendine gelecek belki, ama bir açıklama da yapmıyorlarki
    Millet dama konan kuşu KAP'a bildiriyor, bizimkilerde tık yok. Bu ne kibirdir arkadaş!

7. arkadaşlar tahvil olayı için herhangi bir yerde açıklama gören oldu mu? nerde kullanacaklar bu parayı? ben cuma mail attım hala bana dönmediler, çok ketum davranıyorlar...

8.  Alıntı Originally Posted by indigenos Yazıyı Oku
    Millet dama konan kuşu KAP'a bildiriyor, bizimkilerde tık yok. Bu ne kibirdir arkadaş!
    Arkadaşlar hissenin elimde bulunup bulunmaması önemli değil..geçmişte ne söylüyorsam hala aynı fikirdeyim...bir çok hissede ben sattıktan sonra bile hisseler çok gitmiştir..çünkü kolay kolay beklentisiz ve çürük hisse almam...artık kime ne kadar nasip olur bilemem...biliyorsunuz ki 9.70 ten itibaren bu hissede yazdım , çizdim..

Sayfa 154/177 İlkİlk ... 54104144152153154155156164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •