Sayfa 1/177 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1414 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577

TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yeni başlığımız hayırlı olsun inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3. Tavanımız tüm dostlara hayırlı olsun. Gün içerisinde buraya bakamıyorum, gece okuyorum. Bugün dostlar yazdıkça yazmış Maşallah, aşka gelmişsiniz. Hakkınız tabi.

Portföyümde Teknosaya en yüksek payı vermek için Tukaş larımın ağırlığını azaltmak zorunda kalmıştım. Bu nedenle Teknosadan çok alacağım var ama Teknosada bu potansiyel var ve daha yolun başında.

Para kazanmaktan daha güzeli dostlarla birlikte kazanmaktır. İnşaallah hep beraber kazanmaya devam ederiz.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4. Gece kartalı kazankazan dostumuzda gelmiş.
    Teknosa dünkü tavanla yeni bir sayfa açmış.

Hayırlı ve bereketli olsun inşallah!

5. Dolar bazında 69 cent mi olmuş Teknosa.
    2012 yılında 4.35 $ dan halka arz mı olmuştu.

https://twitter.com/orion_0303/statu...pHWYIKxBM0h3Cw

Yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun....yılların kireç bağlamış kabuğunu kıran bir teknosaya yeni sayfa yakışır...kendini yenilemiş ,günümüz çağına kendini uyarlamış ,bunun için e-ticaret ile pazar yeri uygulamasını faaliyete koymuş, kiralabunu şirketi ile anlaşma yaparak ürünleri kiraya verebilmeyi bile başarabilmiş bir teknosa ciro ve karlılığını hızla yukarı taşıyor...büyümek için ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyor..ayrıca günümüzün popüler sektörü olan yenilenebilir enerjide de yapılanma içine girmiş bir şirket oluvermiş teknosa...

piyasanın dikkatleri bist 30 ve enerji şirketleri üzerindeyken pek fark edilmemiş çok kaliteli bir şirkettir teknosa...piyasa tanıdıkça gereken değeri de verecektir...son aylarda bazı teknikçilerin oyuncağı olmuş iken ,temelcilerin fark etmesi ile bu zincirden kurtulmaya başlıyor teknosa...

son aylarda bazı çakal teknikçiler teknosaya 11,20 lerde ikili tepe formasyonu verdirerek güya artık çıkış yapamayacağı görüntüsü vermek istemişlerdi...bu formasyon ile bir çok ky dan hisselerini topladılar...ama sonunda topladıklarını 11,20 nin geçilmemesi için baskı aracı olarak kullanmak isterken mallarını kaptırdılar...işte görüyorsunuz ki piyasa bu hisseyi tanıdıkça ne kadar ucuz ve potansiyelli bir hisse olduğunu görüp almaya başladı...son bir kaç iş gününde endeks çakılırken teknosa hep dik durdu sonunda da dün dayanamayıp 12,61 de tavan oldu...dediğim gibi piyasa yavaş yavaş bu hisseyi tanımaya başladı...tanıdıkça da talep artıyor...buda hissenin yoluna devam etmek isteyeceğini gösteriyor..

ben tüm ortaklara başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. yeni sayfa hayırlı olsun inşallah bu sayfada 40-50 leri görürüz.

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Tavanımız tüm dostlara hayırlı olsun. Gün içerisinde buraya bakamıyorum, gece okuyorum. Bugün dostlar yazdıkça yazmış Maşallah, aşka gelmişsiniz. Hakkınız tabi.

Portföyümde Teknosaya en yüksek payı vermek için Tukaş larımın ağırlığını azaltmak zorunda kalmıştım. Bu nedenle Teknosadan çok alacağım var ama Teknosada bu potansiyel var ve daha yolun başında.

Para kazanmaktan daha güzeli dostlarla birlikte kazanmaktır. İnşaallah hep beraber kazanmaya devam ederiz.
    kazan kazan dostumuzu da aramızda görmek sevindirici...kendisi borsanın kartalıdır... başarısını her zaman taktir ettiğim çok kaliteli temelci bir dostumuzdur...bu güne kadar onun ile bir kaç hissede kesişmiş idik...blcyt daki yolculuğumuz muhteşemdi...yalnız ben ondan hiç kar edememiş ama kazan kazan dostum bir kaç kat kazanabilmişti...

düşünceleri benim için çok değerli...kendisi orta ve uzun vade düşünen kaliteli bir temel analizcidir...umarım hep birlikte bu hisseden kazanmak nasip olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 1/177 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •