Special Days Image
Sayfa 139/177 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. teknosa yılların kireç bağladığı kabuğunu kırıyor...tam 10 yıldır birikmiş bir enerji var.. resmen küllerinden yeniden doğuyor...cirolarını ve karlarını artırmak için her yolu deniyor ve bunda da başarılı oluyor...bu yıl çeyrek ciroları ve karları ard arda koyup sıraladığınızda büyümede ne kadar da güzel bir trendin yakalandığını görebiliyoruz...pazaryeri uygulaması ve ileride yapacağı muhtemel ges işleri teknosada bir katalizör görevi görecek ve teknosayı ilk etapta yaptığı yıllık cirosu değerine ulaştırabilecektir...

enerji ve gıda hisselerinin engamesinden şu ana kadar pek göze gelemiyordu...ama artık o sektörler sakinleşince yavaş yavaş görünür olmaya başladı...sabır sabır sabır diyorum....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Sn. keko

Acik yureklilikle soylemem lazimki, sizin tknsa bakisiniza, fiyat yukselmesine, fon alimlarina ragmen inanmamistim.

Bunu burda hic yazmama ragmen gelinen noktada siz hakli ciktiniz, tebrik ederim.

Madem yanlistan donduk, son 2 bilancoya gore bi gelecek analizi yapayim dedim BFWMA ile
    FK 15
    FD/FAVOK 4.5 alinirsa durum soyle:

Tuncay Tursucu'nun sitesindeki su bilgi kiymetli:

Son Çeyrek En yüksek Dönem
    Ayrıca teknosa net bir dönemsellik özelliğine sahip bir şirket. Son çeyrek dönem Şirketin gelirlerinin maksimum gerçekleştiği bir dönem. Son çeyrek gelirlerinin, 9 aylık gelirlere olan oranların son 3 yıl ortalaması %49 seviyesinde bulunuyor. Yani 9 aylık gelirlerin ortalama %49'unu sadece son çeyrekte elde etmekte

3. gesandaki ve teknosadaki pozisyonumu aylardır aynı şekilde devam ettiriyorum...sabır sabır sabır diyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Maaşallah diyorum bu endekste sağlam durdu.Son dakikalarda bir aksilik olmazsa tabii.

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Maaşallah diyorum bu endekste sağlam durdu.Son dakikalarda bir aksilik olmazsa tabii.
    teknosa göze geliyor yavaş yavaş...farkındalığı oluşuyor...

6. endeksin %1,65 düştüğü böyle bir günde 31,44 ü görüp ardından 30,38 den ve %4,5 prim yapmak gerçekten de büyük başarı..hem etraf sakinleştiğinde piyasa yavaş yavaş teknosaya fark edecek dedik...bu gün tam da bu olmuş...umuyorum ki devamı gelsin...ilk hedef 40 tl civarı dolar bazlı direnci... orayı da geçersek bambaşka bir direnç sıraya girecek...unutulmamalı teknosa geçmişte 5,2 dolarılık zirveler yapmıştı..güzel bilanço ve güzel beklentiler eşliğinde neden orayı göremesin ?? bakalım nasibimizde neler olacak ?? sabır sabır sabır...nasip nasip nasip diyorum..

7. Yalan yok beni silkeledi. Yükseliş bantının tepesinden sattım kırdı geçti. Yine de görece kısa zamanda x2 kazandırdı yolu açık olsun..

8. Aldığımız sattığınız kendinizekalsın..bize bir faydası zaten yok..ego tatmini yeri değil burası.. saçmalık yaw

Sayfa 139/177 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •