Sayfa 34/177 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 265 - 272 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Gedik ayen enj. De 10 milyon lot almıştı kagıdı 1 senede 5 e katladı sonra yat.fonlarına devretti gedik yaş tahtaya basmaz biraz gaza bassa olur..

2. Elektronik eşya alan gençlere vergi indirimi yapılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklayacağı vizyon belgesinde gençlere elektronik eşya alımında vergi avantajı gibi projelere yer verileceği belirtildi.

https://www.patronlardunyasi.com/hab...ilacak-/269519

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben de maharaj da steafan dostumuz da boş yatırımcılar değiliz...belli bir tecrübemiz var...şimdiden bu kadar geldi bilin...

tabi sayın kazançkapısı dostumuzun da fikirleri çok değerli...bence o hepimizden daha iyi tanıyor şirketi...onun da tahminlerini öğrenmek isteriz...
    Eylül sonunu bekliyordum ama kabaca;
    Teknosa ciro 4.100-4.200 ..
    İklimsa ciro 320milyon..
    Net kar 170-180 milyon civarı..

4. ben teknosa +iklimsa toplam ciro 4,5 milyar.....net kar 200 milyon bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ha bi de kmpur var orta uzun vade.. hayırlısı bakalım..
    gideyah..

6. senin tahtacı gibi 7 ceddini öpeyim. bu endekste bile bastın. tam bir operasyon çocuğusun.

7. Kendi alışlarına vurup milleti dökme peşindeler. Mal satmak isteyen adam bunları yapmaz. En son 10-11 arasında böyle işlemler yapmışlardı. O bilançolar gelecek 😉😉

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Eylül sonunu bekliyordum ama kabaca;
    Teknosa ciro 4.100-4.200 ..
    İklimsa ciro 320milyon..
    Net kar 170-180 milyon civarı..
    herkese selamlar, bu hafta itibarıyla büyük oranda teknosa yatırımcıyısım. Kap dan ciro alt kırılımını cıkardıgımda manzara alttadır. Bu büyümeye göre 3. ceyrek toplam ciro beklentim 3900k civarı ve net kar marjında % 4 korunacagını düşünüyorum. bu durumda ceyreklik kar tahminim 160M TL.

E-ticarette henüz beklenen artış gelmedi. İklimsada ve magazalar da işler yolunda.

Sayfa 34/177 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •