Sayfa 166/177 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Tespitiniz tamamen doğrudur. Bir kaç kez ciddi yukarı sürme denemesi oldu ve başaramadı topladığı malın yarısını verdi. Artık kenara çekilir ciddi bir alıcı gelir diye beklerken vazgeçmedi yine deniyor.
    Ben tahtanin sahipli oldugunu 32liralardan 16civarina gelisi kasitli olarak birinin kagidi baskiladigi seklinde yorumlamistim. Ama p. Capitaldeki arkadasin istedigi gibi at kosturabiliyor olusu aksini dusundurtmeye basladi bana. Ya sahip o, yada ruzgarda savruluyoruz. Ki oyle ise bu iyi mi emin olamadim.
    Syg

2. Bistte sahipsiz tahta yoktur heleki Sabancı tahtası ise imkansızdir ve burda kuzu görünümlü kurt çoktur

3. Tknsa 20 liranın altı yoktur.140

4. Malesef yine Philip c. nin işi. Ne yukarı sürüyor ne aşağı basıyor. Günlük yolunu buluyor yaklaşık 1 milyon lotla. Tahtada eli güçlü alıcı da görünmüyor hala.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

5.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Malesef yine Philip c. nin işi. Ne yukarı sürüyor ne aşağı basıyor. Günlük yolunu buluyor yaklaşık 1 milyon lotla. Tahtada eli güçlü alıcı da görünmüyor hala.
    Bu ve bunun gibiler tahtadan çıkmadıkça hiç bir yere gidemeyiz. Çakal sürüsü

6.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    Tknsa 20 liranın altı yoktur.140
    varmış hemde çok çok altı

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bu ve bunun gibiler tahtadan çıkmadıkça hiç bir yere gidemeyiz. Çakal sürüsü
    Hala tahtada işlem yapan yok. bugun de MAC satış haberi geldi. Umutlar başka bahara kalacak gibi.

Dönem karı (zararı)

2023/1 : 141.991

2022/1 : 58.034

Sayfa 166/177 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •