Sayfa 124/177 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 985 - 992 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Fon sopa atıyor bofaya..sattığını devamlı yukarıdan aldı..
    Bofa'nin pesinden gitme sakin diyorsunuz yani benim trade edecek vaktim yok zaten, 1yil kadar buradayim ongorulemeyen bir gelisme olmadigi surece.
    Syg

2. Oyalansin buralarda mal toplamaya devam edelim bizde.ytd

3. bunun yüzünden gesanları sattık bu %100 yaptı gesan %400

tekrar gesan biraz daha verdim yarın destek atacam

iklimsa ges işi yapıyor gesan smarg orge ne farkı var bunun yapın açıklamada ky mağdur olmasın artık

https://pbs.twimg.com/media/FhnVeLQX...jpg&name=large

enerjisa yenilebilir enerji GES kurulumu reklamları çıkıyor basında

sabancı kagıtları hepsi kırmızı
    Son düzenleme : e.yegen; 16-11-2022 saat: 15:02.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    satmıyorum spek bosuna mal bekleme.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

5. Arçelik, Mısır'daki ilk yatırımının temelini atmaya hazırlanıyor - Dünya

Dünya gazetesinde yayınlanan habere göre; Bünyesindeki 12 marka ile 146 ülkede faaliyet gösteren beyaz eşya devi Arçelik, Mısır'daki ilk yatırımının temelini atmaya hazırlanıyor. 100 milyon dolar yatırımla kurulacak ve 2023'ün ilk yarısında hizmete girecek tesiste ilk aşamada buzdolabı, ardından da televizyon ve iklimlendirme sistemleri üretilecek. Mısır'daki üretimin yüzde 60'ı ihraç edilecek. Türkiye; Mısır'daki darbenin ardından gerilimli bir süreç yaşadığı ülke ile son dönemde ilişkilerde iyileşme sürecinin adımlarını attı. Son birkaç aydır iki ülke arasında üst düzeyde yapılan görüşmeler siyaset kadar ticaretin de artmasını sağladı. Bu olumlu sürecin bir sonucu olarak Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri, Mısır'da önemli bir yatırıma imza atmaya hazırlanıyor. Bahsettiğim şirket, son yıllarda Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Tayland gibi ülkelerde milyonlarca dolarlık satın alma ve yatırım kararı açıklayan Koç Holding'e ait Arçelik. Türkiye'nin en önemli markalarını bünyesinde barındıran Arçelik, Mısır'da ilk yatırımının temelini atmaya hazırlanıyor.

Üretimin yüzde 60'ını ihraç edecek

Arçelik, bilindiği üzere Afrika pazarına ilk kez 2011 yılında Güney Afrikalı Defy'yi alarak girmişti. 11 yılın ardından Afrika'da büyümesine bir halka daha ekleyecek. İlk kez Kuzey Afrika'da üretim planı yapan Arçelik, Mısır'da 100 milyon dolar yani bugünün kuruyla yaklaşık 1.9 milyar TL'lik yatırımla yeni bir tesis kuracak. Aralık ayının ilk yarısında temeli atılacak fabrikada öncelikle buzdolabı üretilecek. Ardından TV ve iklimlendirme sistemleri tesisi kurulacak. Mısır Ticaret ve Sanayi Bakanı Ahmed Samir, Arçelik CEO'su Hakan Bulgurlu ile görüşmesinde üretimin detayları konusunda açıklama yaptı. Projede yıllık 1,5 milyon adetlik üretim kapasitesinin olacağını anlatan Samir, 2 bin kişinin de doğrudan istihdam oluşacağını söyledi. Samir'e göre Arçelik'in Mısır'daki üretiminin yüzde 60'ı ihracata ayrılacak. Üretim ise 2023'ün ikinci yarısında başlayacak.

Arçelik'in adımı Mısır'da yeni yatırımların önünü açabilir

6. Arçelik mi,ilgisi ne acaba?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Tknsa teknik güncel görünümleri..

**Günlükte EMA8 i destek yaparak ilerliyoruz..(Bugünde dokundurtmuşlar)

**Günlükte katladagimiz kısa vadeli trendin orta kanal band destegindeyiz..

**Dolar bazlı haftalıkta tobo boyun çizgisi 1.3x$ civarlarinda.Bu kırılırsa hareketlerin teknik olarak hızlanacagini düşünüyorum..

Endekste düzeltme başlarsa da tknsa 20.x (aynı zamanda ema21) seviyeler önemli destek seviyesi olarak takip edilebilir..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

8. Dünyada rekabetin yolu dijital ve yeşil dönüşümden geçiyor
    SEDEFED tarafından düzenlenen 14. Rekabet Kongresi’nde ikiz dönüşüm olarak tanımlanan dijital dönüşüm ve yeşil dönüşüm rekabetçilik açısından tartışıldı.

â— Kamu, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla Sektörel Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen bu yılki 14’üncü Rekabet Kongresi’nde ikiz dönüşüm olarak tanımlanan dijital dönüşüm ve yeşil dönüşüm rekabetçilik açısından masaya yatırıldı.

â— SEDEFED Başkanı Emine Erdem, Türkiye’nin değişen rekabet koşullarına uyum sağlayabilmesinin dijitalleşme ve yeşil dönüşüm odağında, nitelikli insan kaynağından katma değerli üretim ve ihracata kendi değer zincirini güçlendirmesine ve dönüştürmesine bağlı olduğunu kaydetti.

â— TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, dijitalleşmenin bir hayatta kalma meselesi, yeşil dönüşümün ise Sanayi Devrimi kadar önemli olduğunu söylerken, TÜSİAD Başkanı Orhan Turan, yeşil ve dijital dönüşüme yönelik yatırımların geciktirilmemesi gerektiğine dikkat çekti.

https://www.dunya.com/ekonomi/dunyad...-haberi-674599

sabancıların faaliyet raporunda tam da bundan söz ediliyordu...teknosa dijitalleşmeye ve yeşil enerjiye odaklanıyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 124/177 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •