Sayfa 125/177 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Bu ne atraksiyon arkadaş ya

2. Forum çok sessiz.

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Tknsa teknik güncel görünümleri..

**Günlükte EMA8 i destek yaparak ilerliyoruz..(Bugünde dokundurtmuşlar)

**Günlükte katladagimiz kısa vadeli trendin orta kanal band destegindeyiz..

**Dolar bazlı haftalıkta tobo boyun çizgisi 1.3x$ civarlarinda.Bu kırılırsa hareketlerin teknik olarak hızlanacagini düşünüyorum..

Endekste düzeltme başlarsa da tknsa 20.x (aynı zamanda ema21) seviyeler önemli destek seviyesi olarak takip edilebilir..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    çok güzel teknik çalışmalar dostum..forum adına teşekürler...galiba 2,04 dolarlık dirence yönelecek görünüyor... buda aşağı yukarı 40 tl leri işaret ediyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok güzel teknik çalışmalar dostum..forum adına teşekürler...galiba 2,04 dolarlık dirence yönelecek görünüyor... buda aşağı yukarı 40 tl leri işaret ediyor...
    Eyvallah Sn Keko

Tüm paydaşlara hayırlı bereketli kazançlar dilerim..

Saygılar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. Piyasanın durumu malum, bizim de durumumuz malumdu bir türlü piyasayı Inandıramadı Teknosa… artık piyasada normalleşme dönemine girdik ve yatırımcı şapkayı önüne koyacak.. Dördüncü çeyrek bilançosu üçüncü çeyrekten iyi gelecek şirketlere yönelim artacak biz en iyi çeyreksel bilanço yollayacak şirketlerin başında geliyoruz hem elektronik perakende sektörü hem içinde bulundurduğu ges faaliyetlerini piyasa anlayacak ve fiyatlama ederine gidecek..

6. Önümüzdeki hafta 24 seviyesinin üzerine atabilirsek sert bir hareket ile 30’lu seviyelere hedeflemesini bekleyebiliriz esasında üçüncü çeyreğin hak ettiği fiyatlama 30’un üzerinde bir rakam olmalıydı..çok güçlü gelecek olan tarihi dördüncü çeyrek fiyatlaması nereye evrilir yaşayıp göreceğiz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Piyasanın durumu malum, bizim de durumumuz malumdu bir türlü piyasayı Inandıramadı Teknosa… artık piyasada normalleşme dönemine girdik ve yatırımcı şapkayı önüne koyacak.. Dördüncü çeyrek bilançosu üçüncü çeyrekten iyi gelecek şirketlere yönelim artacak biz en iyi çeyreksel bilanço yollayacak şirketlerin başında geliyoruz hem elektronik perakende sektörü hem içinde bulundurduğu ges faaliyetlerini piyasa anlayacak ve fiyatlama ederine gidecek..
    inşallah sn Kazançkapısı aylardır sabır ile beklemeye dewamke
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

8. Hayırlı haftalar hayırlı kazançlar dilerim.

Sayfa 125/177 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •