Sayfa 170/177 İlkİlk ... 70120160168169170171172 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Tknsa önemli fibo destek/direnc değerleri..
    Fibo desteğinin en önemlisi varsayılan 0.618 25.5x civarından geçiyor.Yani özetle buralardan tepki gelebileceğini dusunuyorum.Bu kadar sert satılacak kötü bir bilanco yok ortada.Hatta gelen bilancolara kiyasla fena degil bilancosu.Fiyat seytandir algı yapıyor olabilir yamyamlar.

Şunu da belirteyim ben 7 - 32 yükselişinden düzeltmeye basladiginda 20 altına dusureceklerine pek ihtimal vermiyordum ama 15 li seviyeleri gosterdiler.Piyasa hem asagi hem yukarı yönde fiyatı abartabiliyor bazen.Bakalim hayirlisi olur inşallah..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

2. Vergisiz TLF.konusunda verdiği sözü yerine getirmek adına yetkililere talimat vermiş Reis..Halledin diye

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sabırlari zorluyor.Temel olarak fena olmayan sonuçlar açıklayıp takibimde olupta bu kadar baskilanan yakın zamanda bir hisse görmedim.

24 desteği altinda gunluk bir kapanış görmediğim sürece ve fiyasko bir bilanço gelmediği sürece tutmayı düşünüyorum bakalım tknsa bizi nereye sürükleyecek..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4. Teknosa Yatırımcı sunumunda paylaşıldıktan sonra sunumu inceledim ve geleceğe yönelik hiçbir bilgi verilmemesi,yatırımcı iliskilerinin kap bilgilendirmelerindeki pasifligi ve daha önce açıklanan 1 milyar ihrac borçlanma ile iglili ne yapılmak istendiği hakkında mail ilettim.

Yazdığım maili ve cevabı aşağıda paylaşıyorum.
    Hiç bir soruma doğru düzgün cevap verilmemiş hepsi geçistirilmis.Ben son gönderilen sunumu inceleyip sorular soruyorum.Cevap olarak diyorki son gonderdigimiz sunumu inceleyin

5. hisse net in canını yiyim ya. kaliteli paylaşımlara hasret kalmışım. telegramda millet birbirini yiyor. oh be içim rahatladı valla.
    Borsada fiyat yoktur, trend vardır. Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ya sabır...

Gün içinde satip kurtalayim şu iblisden düşünceleri ara ara geliyor sonra temel verilerine fiyatına bakiyorum ve 3. ve 4.ceyrek finansallarinin daha iyi geleceği beklentisini kendime hatırlatarak vazgeçiyorum ama artık sabrın sonuna geldik taktaci..Ne yapacaksan yap haydi..

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Ya sabır...

Gün içinde satip kurtalayim şu iblisden düşünceleri ara ara geliyor sonra temel verilerine fiyatına bakiyorum ve 3. ve 4.ceyrek finansallarinin daha iyi geleceği beklentisini kendime hatırlatarak vazgeçiyorum ama artık sabrın sonuna geldik taktaci..Ne yapacaksan yap haydi..

Bi ara bende vardı bunun kadar hain tahtacıngörmedin ky. Düşmanı ne yaptığı belli olmaz iblis bir bundan kaçar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Güncel grafik görünümü..
    Flama görüntüsü var.Flamanin alt destegi 24.8x bugünkü kapanışa göre direnc çizgisi 26.4x civarlari..

26.4x üzeri kapanis teknik olarak hareketlendirebilir..

Bekliyoruz bakalım boşamı yoksa doluyamı yakında netleşir..

Sayfa 170/177 İlkİlk ... 70120160168169170171172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •