Sayfa 157/177 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    El hacı diouf bey, ihraç fonun nereye kullanılacağıni açıkla artık , beklemekten göbeğimiz catladi,hadi yarın sabah güzel bı başlangıç bekliyorum senden.

2.  Alıntı Originally Posted by norTmol Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarınızdan hisseden çıktığınız anlaşılıyor.Oysa geçmiş yazılarınızda, geleceğe dönük çok büyük beklentileriniz(Gazlamalarınız) vardı.
    geleceğe dönük yorumlarım vardı doğrudur o fikirlerim değişmedi ,hala devam ediyor....yalnız hissede baskı gördüm ,endeks de gerileyince dayanamayıp stop oldum...söylediklerim gaz mahiyetinde değildi ,gerçek düşüncelerim idi...kaldı ki yatırım fonları ve emeklilik fonları sizin deyişinizle bir kekonun gazı ile mal alacak değiller...20 milyon lotu benim hatırım ve söylediklerime istinaden almadılar...teknosa gerçekten de güzel bir değişim yaşıyor ,e ticaret ,pazaryeri uygulaması ,yeni mağaza konsepti ve olası ges sektörü teknosaya büyük katkılar verebilecek potansiyeldeler...

ben bu düşüncelerimi tam 6-7 ay önce söylüyordum o vakitler de teknosa 9,50-10,00 aralığında idi...eminim ki bir çok arkadaş çok güzel de kardalar...arkadaşlar ben kimsenin alış veya satışına karışmıyorum biliyorum ki beni takip eden bir çok ky dostum 30,00-32,00 aralığından satışlar da yaptılar ,trade de yaptılar ...kimileri güzel başarılar da sağladı..ben kimseye neden satıyorsun diye hesap sormuyorum...aynı anlayışı siz takipçilerimden de bekliyorum...

yarın sabancı gurubu ges sektörüne iddialı bir şekilde girmeye karar verirse ! ve bu işte teknosaya önemli roller verirse ! ve buna istinaden de teknosa tavan tavan giderse ! mahcup olmayacak mısınız ?? o zaman da keko gaz mı verdi diyeceksiniz ??

ben girdiğim hisselere gerekçeleri ile birlikte yazarım artık karar yatırımcınındır isteyen alır isteyen satar ...isteyen %10 kara razı olur isteyen de kat be kat kazanmak ister...ben bu güne kadar kimseye hesap sormadım dostlar...başarılı trade yapanları da hep tebrik ettim..

sattığım her hisse olası bir alış için daima gözetimdedir dostlar...artık ne zaman nasip olur bilemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Dream28 Yazıyı Oku
    Sayın keko gedzada yapmış olduğunuz gibi (kimseye haber etmeden satıp gitmek) burdada aynısını yapmışsınız.Mesela ben size hedefime geldi sattım dediğimde Mart ayını gorucem demiştiniz yanlış hareket bana göre.Övmeyi de bilirim yermeyide saygılar...
    dostum senin ile olan yazışmalarımız hala duruyor...bunlardan birini burada paylaşmak istiyorum....mart ayını görecem dediğim mesajımı şu anda bulamadım...şimdi tekrardan ayacağım...ben genelde kesin ifadeler kullanmam..düşünüyorum türü ifadeler kullanmayı tercih ediyorum...çünkü borsada yatırımcıların bir saat içinde bile düşüncelerinin değiştiğini biliyorum...

Sayın Keko sayende Teknosayı 14 lerde alma fırsatım olmuştu bugün şu an ki fiyatlarda hedefime gelmiş bulunmakta Allah senden yüzbin kere razı olsun faydan var bu hisseyi almamda ) Şuan gesan ve Teknosada mısın Üstad sadece yeni Teknosa var mı ?
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. şimdi tekrardan tek tek yazışmalarımıza baktım...mart ayına kadar satmayacam dediğim bir mesajımı bulamadım...ben sadece bilanço bazında konuşmuşum....son çeyrek bilançosunun iyi geleceğini ve teknosanın iyi yolda devam ettiğini söylemişim...dream dostum eğer böyle bir şey yazmışsam onu burada paylaşabilirsen sevinirim...

ben genelde temel bazlı ve ihtimaller dahilinde konuşurum...kimseye de al ,sat veya tut tavsiyesi vermem...o karar tamamen yatırımcıya aittir...uzun vadeli tutmak da kısa vadeli tutmak da sizin kararınız arkadaşlar...lütfen kendi verdiğiniz kararlar ile beni sorumlu tutmayın...kaldı ki benim ile alanların hiç biri zararda değil...tam tersine hala %130 kardasınız...sizce biraz nankörlük yapmıyor musunuz ?? biraz düşünün bakalım...

5.  Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    Borsada birileri aldığı için bir şirket alırsanız ne zaman satacağınızı bilemezsiniz. Isteyen istediği zaman satabilir ( şimdilik haklı çıkmış olabilir,ilerleyen zamanlar da ne olacak hep beraber göreceğiz). şirkete güveniyorsak sabırla bekleyeceğiz... şahsen kendi adıma şimdilik tahvil ihracı olayının netleşmesini bekliyorum. Cuma gününden beri şirkete 2 defa mail attım, inşallah bana dönerlerse anlarız ne olduğunu..
    evet dostum aynen öyle..tam bir gerçek yatırımcı profili çiziyorsunuz..kişilere göre davranmıyorsunuz..şirketin gerçek beklentilerine odaklanıyorsunuz...eğer hisseniz iyiyse ve gittikçe bilançolarından büyüdüğünüzü görüyorsanız ,güzel beklentileri varsa ve sizin de maliyetiniz iyiyse bence hiç bir sıkıntı olmaz..kişiler ve kurumlar gelip geçicidir...

6. Arkadaşlar şirket dün attığım maillere cevap verdi, keşke cevap vermeseydi, daha da sinir oldum. Bu kadar özensiz, tek düze cevaplar olamaz. Daha önceki sorumda bana tahvil ihracı konusunda spk onayından sonra detaylı kap açıklaması yapacağız diyen şirket ,şimdi cevap olarak diyorki işletme sermayesi için kullanacağız. Madem bu kadar basit bir cevabı vardı niye 1.5 aydır beni bekletiyorsun bu cevap için... Diğer sorularıma da yine bu tarz cevaplar vermişler.

Tekrar mail attım. Sorduğum sorular
    1- tahvili işletme sermayesi için kullanacağız dediniz, acaba bu işletme sermayesini mağazacılık için mi iklimsa için mi yoksa pazaryeri uygulaması için mi kullanacaksınız
    2- 5. Sefer sormama rağmen hala öğrenemedim. Iklimsa sadece ges işi için teknik servis görevi mi görüyor yoksa işin üretim kısmına vs ilgi duyuyor mu bana bir örnekle açıklayabilir misiniz* benim bir şirketim var, iklimsaya başvurdum, iklimsa ne yapıyor kuruluma kadar vs...

malsız çulsuz, 8-9 gün sonrası için OLASI bir senaryo çizdim... çalışır mı.?? 8-9 gün sonra belli olur.... haftalıkta 24.24 üzeri güvenli.. 21.38 kırılırsa, 20.94, ve sonrasına 19.74 destekleri aktif olur..
    iyi çalışmalar.,

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. şirket 2. mailime dönüş yaptı. borçlanma aracı için spk nın istediği açıklamaları yaptık, yükümlülüğümüzü yerine getirdik diyorlar)
    ges işi içinde panel üretimi gibi bir düşüncemiz yok, ges kurmak isteyen bize başvuruyor, kurulumu dahil her şeyi yapıp teslim ediyoruz dediler...
    yorumsuz..

Sayfa 157/177 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •