Sayfa 163/177 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Evet benden bahsediyorsun sebebide borsa analiz isimli kişi spk tarafından ceza aldı ve ben onun aleyhinde konuştuğum için bana demediginiz kalmadı, benim için sorun yok ilahı adalet var kim neyi hakediyorsa Allah ona bin kat fazlasını versin, iyiyse iyiyi kötüyse kötüyû, amin
    Bu şekilde tartışmayı buraya taşımayalim benim tarafımdan kapandı, burdaki insanlar bunları okumak zorunda değil hayatta başarılar dilerim hepimize

2. 20 şubattaki bilanço gelsin, ona göre pozisyonlarımızı değerlendiririz...

3. Teknosa tarihinin en iyi bilançosu geldi tüm gerçek yatırımcılara hayırlı olsun

4. Evet kötü bilanço degil ama masalımsı bilanço gelmedi zaten hisse de bunu kaç aydır belli edıyor du...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Evet kötü bilanço degil ama masalımsı bilanço gelmedi zaten hisse de bunu kaç aydır belli edıyor du...
    Sabrı olan bistte orta vade hisse taşıma kapasitesi olan değer yatırımcısı 2023 12 aylık bilançoda masalimsi bilançoyu görebilir bence tâbi, ytd değildir

6. Bu nasıl satış böyle… %4 artıdan 10dk da devre kestik

7. Bu hisseyle birileri oyuncak gibi oynuyor.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

8. Oynayanin yaninda buna musade edene bakmak lazim. Hisseye ne kadar kolay tedbir getirmislerdi oysa gecmiste degil mi �� niyetler anlasiliyordur simdi sanirim..

Sayfa 163/177 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •