Sayfa 40/177 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 313 - 320 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben kmpuru 30 tl iken twiteer hesabımdan paylaşmış idim...bir dostuma da aldırmıştım..dün görüştüğümde dostumun 45 tl den sattığını öğrendim...başarılarından dolayı tebrikler dostum...yalnız vakti geldiğinde teknosanın daha güzel hareketleri olacaktır..ben buna içtenlikle inanıyorum...

ama bu piyasa sabır çektirmeden ,cefa çektirmeden ekmek vermiyor ne yazık ki
    Bende kmpuru 30 dan alıp 43,90 dan sattım kaliteli bir şirket temettüde veriyor patronuda dürüst ama orada beklemek yerine çok daha büyük potansiyel taşıdığına inandığım için tknsa aldım. Teknosanın da açıklanacak bilançolarla birlikte güzel bir yükseliş trendine gireceğine inanıyorum.

2. Alıcılar çok iştahlı bugün
    Yatırım finansman 600 bin
    Bankof 460 bin lot aldılar anlık

3. Son bir kaç gündür yaptığı hareketi yapabilir bugünde. Ama kaçırdığı bir şey var tahtacının, diğer hisselerimiz iyice primleniyor,biraz daha hareketsiz kalırsa diğer sermayemizi de buraya aktarırız güvenle haberi olsun...

4.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bu haftayı 13 üstü kapatırsa inşallah güzel olur.
    İnş dostum..gedikten oynayan ateş etmeyi seviyor karanlık odaya yukarı yönlü bir bazuka gönderse bizi çok mutlu eder..

5. Haftaya teknosa haftası olması dileğiyle diyelim.

6. Sayın keko ve MAHARAJ, Yıllar önce Yataş hissesi zarar açıkladığı bilançolardan sonra düzenli kar açıklamaya başlamış ve hisse fiyatı da inanılmaz yükselmişti. Teknosa ile yataş arasında bu anlamda kıyaslama ( gidişattaki benzerlik ) yapılabilirmi?

7.  Alıntı Originally Posted by esme Yazıyı Oku
    Sayın keko ve MAHARAJ, Yıllar önce Yataş hissesi zarar açıkladığı bilançolardan sonra düzenli kar açıklamaya başlamış ve hisse fiyatı da inanılmaz yükselmişti. Teknosa ile yataş arasında bu anlamda kıyaslama ( gidişattaki benzerlik ) yapılabilirmi?
    80 kuruştan 30 liraya gittiğinde erken satmaktan dolayı sadece bakakaldım arkasından. Teknosa ile kıyaslama yanlış olur ama Teknosa şuan 20 TL olmalıydı! Daha fazlasını bilançolar söyleyecek!

8. Hergun seans içinde yüzde beş yukselip geri gelmesi ne anlama geliyor acaba.. Mal mı topluyor yoksa teknik olarak buralarda bilincli olarak maliyetler mi oluşturuyor bilemiyorum

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 40/177 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •