Sayfa 100/177 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 793 - 800 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by firstcylon Yazıyı Oku
    Bu twitin atildigi hesap iklimsanin mi? 529 takipci olmasi sebebi ile supheli geldi bana. Iklimsanin twitleri arasinda da yok boyle birsey. Neyse umarim ben bulamamisimdir ve gercektir.
    Syg
    Sn Kazançkapısı
    Bu mesajla ilgili yorumunuz nedir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Ges işinde kafası karış olanlara faydası olur diye düşünüyorum..
    bakalım dostum güzel işaretler var...şu kordsanın amerikalı şirket olan toledo solar ile yaptıkları lisans anlaşmasına dayarak üretim tarafında da aktif olsaydılar iyi olurdu..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by firstcylon Yazıyı Oku
    Bu twitin atildigi hesap iklimsanin mi? 529 takipci olmasi sebebi ile supheli geldi bana. Iklimsanin twitleri arasinda da yok boyle birsey. Neyse umarim ben bulamamisimdir ve gercektir.
    Syg
    https://www.linkedin.com/company/i%CC%87klimsatr/

linkedin sayfası bu..

4. Twit arayinca bulamamam normalmis, tesekkurler.
    Ges konusunda satislar bayiler vasitasi ile yapiliyor anladigim kadari ile. ve gorebildigim kadari ile sadece sanayi degil ev kullanicilarina yonelik cozumler bile var, ki bu olcekte bu bayi agi ile alternatifi varmi bilemiyorum.

5. bakalım hisseye ne zaman yansıcak bu güzel haberler...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Kendi adıma tüm bu haberler bile bu hissede uzun vadede gönül rahatlığıyla beklenilip güzel ekmek yenilebileceginin bir tescilidir.

7. Sn.kazanckapisinin dünde bahsettiği gibi aslında rahatlıkla bugün 19 ları görmenizde bir engel gözükmüyor.Hatta ptesi gelecek bilancoyu hissede karşılamak isteyen yatırımcıların rağbet göstermesi halinde daha üst rakamlar niye olmasın.

8. Ha gönül isterki sn.kekonun belirttiği rakamlarda bilancoyu karsilasak

Sayfa 100/177 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •