Sayfa 162/177 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Daha düne kadar metiyeler düzenler ilk düzeltmede yatırımcılarin boğulduğunu ima ediyorlar yatırımcılara birşey olmaz tabiki gerçek yatırımcılara birşey olmaz, onlar para değil sadece Zaman kaybeder ve gerçek kazananlarda yine onlar olacaklardir. Ytd değildir kendi şahsi düşüncemdir, borsada herkes yalnızdir kimseyi dinlemeyin sadece şirketinize odaklanın ve takip edin. Böyle mecralar herzaman spekülatif yönlendirme olarak kullanılır. Nezaman burada hedef fiyatlar veriliyor ozaman portföyünuzu gözden geçirin

2.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Daha düne kadar metiyeler düzenler ilk düzeltmede yatırımcılarin boğulduğunu ima ediyorlar yatırımcılara birşey olmaz tabiki gerçek yatırımcılara birşey olmaz, onlar para değil sadece Zaman kaybeder ve gerçek kazananlarda yine onlar olacaklardir. Ytd değildir kendi şahsi düşüncemdir, borsada herkes yalnızdir kimseyi dinlemeyin sadece şirketinize odaklanın ve takip edin. Böyle mecralar herzaman spekülatif yönlendirme olarak kullanılır. Nezaman burada hedef fiyatlar veriliyor ozaman portföyünuzu gözden geçirin
    Dostum orada duracaksın ..yanlış konuşuyorsun..
    Lafın ne olduğunu anlamadın,belli..!
    Bu şirketi ilk anlatan benim bunu da iyi biliyorsun..
    Reel piyasa ile spot piyasayı karıştırmayın..!

3. Evet biliyorum kuşludada yazıyorsunuz, sizden böyle zor zamanlarda yatırımcılara biraz daha moral verici şeyler yazmanızı isterdim. Hepimiz olanları gördük, sonuçta
    teknik olarak formasyonlar böyle spekülatif hareketler sonucu yapılır. Bilançoya 2 hafta kalmış bir Görelim bakalım nasıl gelicek ona göre herkes tavrını seçer. Yani boğulan kimse yok eğer yatırımci isek. Yani benim açımdan hava hoş ama etkilenenler olabilir. Misal bir arkadaşımız bilançoyu 35-40 arası fiyatlariz demişti demek ki burda boyle şeyler yazmak ciddi sıkıntı yaratıyor. Ben art niyetli olduğunu düşünüyorum ve böyle düşünmeye devam edeceğim. Size bir lafım yok bu arada emekleriniz için teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Evet biliyorum kuşludada yazıyorsunuz, sizden böyle zor zamanlarda yatırımcılara biraz daha moral verici şeyler yazmanızı isterdim. Hepimiz olanları gördük, sonuçta
    teknik olarak formasyonlar böyle spekülatif hareketler sonucu yapılır. Bilançoya 2 hafta kalmış bir Görelim bakalım nasıl gelicek ona göre herkes tavrını seçer. Yani boğulan kimse yok eğer yatırımci isek. Yani benim açımdan hava hoş ama etkilenenler olabilir. Misal bir arkadaşımız bilançoyu 35-40 arası fiyatlariz demişti demek ki burda boyle şeyler yazmak ciddi sıkıntı yaratıyor. Ben art niyetli olduğunu düşünüyorum ve böyle düşünmeye devam edeceğim. Size bir lafım yok bu arada emekleriniz için teşekkürler
    Ben uzun yıllardır burada yazarım eski topiğe kadar bakabilirsiniz,neyse önemi yok..
    Şirket ile ilgili bir problem yok,bist de normalleşme ile en önde toparlayanlardan olacaktır..

5. Art niyetle yorum yapanı görüyorum ama bulaşmayacağım. Twitter' da onca cevap verdik hala aynı şekilde devam ediyor kendisi. Buraya ky için ''cici'' yorum yapıyor gibi görünmek faydasız. Art niyet görülmüyor sanmasın kimse

6.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    Art niyetle yorum yapanı görüyorum ama bulaşmayacağım. Twitter' da onca cevap verdik hala aynı şekilde devam ediyor kendisi. Buraya ky için ''cici'' yorum yapıyor gibi görünmek faydasız. Art niyet görülmüyor sanmasın kimse
    Ümit bey sanırım

7. Art niyetli olanlar, birgün kesinlikle yaptıklarının karşılığını alırlar hayattan. Kimsenin yanına kar kalmaz, ilahi Adalet tecelli eder ve ben çok rahatım.

8. Ben bu defa muhatap almamayı tercih ediyorum, Ama insanlar anlamıştır zaten kimden bahsettiğimi.

Herkes kalbinin ekmeğini yer. İşler yolunda gitmediğinde art niyetli insanların her zaman hayali bir düşmanı yada bahanesi olacak. Buna da hisse.net e ve bu sayfadaki insanlara saygımdan, Allah ıslah etsin (düzeltsin) demekten başka yapacak bişeyim yok.

Sayfa 162/177 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •