Sayfa 131/177 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by takto Yazıyı Oku
    kordsa ile iklimsa üzerinde birsey olmalı. kordsa neden anlaştı ki o japonlarla
    Sabancı Kordsa üzerinden büyük bir işe soyundu,teknosa mutlaka nasiplenecektir..

2. Nevşehir ürgüpte fabrika binası.1300 metrekarelik ges işini twiterden öğrendik.

3.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Nevşehir ürgüpte fabrika binası.1300 metrekarelik ges işini twiterden öğrendik.
    o işin iklimsa uzerinden yapılmadığına dair twiterda yapmışlardı sanki

4. Ben iklimsa olarak okumuştum ama dogrudur detaylara bakmamıştım.

5. Pkart dan saygılarını gönderdi birisi..

Kendi işine baksan ya keko... Kalav dan sana ne..

6. Ptesi şakası mı ne böyle devreyi kesti.

7.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Ptesi şakası mı ne böyle devreyi kesti.
    Korkutarak mal toplama derdine girdi,tarihi son çeyrek bilanço bizi bekliyor..

8. Tknsa güncel grafikler..

1.Grafik--Hisse fiyatının ortalamlara göre hareketinden güncel görünüm..
    **Dünkü asagi yönlü hareketiyle ema8 yine test edilmiş ve tepki gelmiş..

2.Grafik günlük (Log) takip ettigim kanalın güncel görünümü..Dün yine kanalın orta band çizgisi test edilmiş ve destek görmüş..

3.Haftalik dolar bazlı oluşturdukları formasyonun güncel görünümü..1.30 seviyelerinin geçilmesi çok önemliydi..Gecen hafta bu önemli seviye geçildi.Dunku hacimsiz devre kesme hareketiyle de bu seviyenin test edildiği görülüyor..

Eger tahtaya hakim olanların derdi mal yedirmek olsaydı,dünkü hacimsiz devre kesme hareketinden sonra fiyatı hemen yukarı cekmeyip daha da aşağılara götürürlerdi diye düşünüyorum.Bu durumda bana hala yukarı yönlü hareketin devamı için oyuncuların istekli olduğunu dusundurtuyor..

4.Haftalik dolar grafiginin yakın çekim görünümü..

Son ceyrek en guclu gelecek bilancosu öncesi hareketinden devamını bekliyorum ancak endekse sert satis gelirse o zaman ne yaparlar onu bilemeyiz..

Düzeltme gelirse de alttaki önemli destek bölgesi 22.x seviyeleridir..

Sağlıkla bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 131/177 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •