Sayfa 31/177 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 241 - 248 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    keşkem öyle bir test olsa...internete giren herkes üye olabiliyor...her yerin bir kendine göre adabı var...buranın da bir adabı var...her şey karşılıklı saygı dahilinde yapılmalı...
    Yazık vallahi. Hem kızdım hem üzüldüm onun adına. Umarım daha dengeli davranır arkadaş

2.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Yazık vallahi. Hem kızdım hem üzüldüm onun adına. Umarım daha dengeli davranır arkadaş
    ben de aynı duyguları yaşadım...birincisi bana hakaret ettiği için kızdım...ikincisi de herhalde çok zararı olmuştur ki öyle davranıyor diye de üzüldüm...şu anda teknosa 12,68 de sanırım onun maliyetine gelmiş olmalı...kendisi buraya yakışacak şekilde davranırsa onu aramızda görmekten seviniriz..ama her kendisi ile konuşana bu şekilde hakaret ederse gerçekten de burası çekilmez hale gelir ki o vakit onu moderatöre şikayet etmemiz gerekecek...

burada herkes bilgi ve tecrübesini hiç bir maddi karşılık beklemeden paylaşıyor...herkes kendince hisseye ışık tutuyor..buraların değerini bilmek lazım...kimsecikler bu bilgileri karşılıksız vermez...en az %20 kar komisyonu istiyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. ben hisse alırken mümkün olduğu kadarıyla en iyi hisseyi en uygun fiyatta iken alırım ve bunu da forumda paylaşırım...ilginçtir ki benden sonra alış yapan dostlarımın maliyetleri de benden daha iyi oluyor çoğu sefer... onların dualarını ta kalbimde hissediyorum....kimseden de bu güne kadar bir karşılık beklemedik...elhemdullilah yeterince nakitimiz var....bu borsa aleminde kardeş kardeşe güvenmezken bize güvenenleri mahcup etmiyorsak ne mutlu bize...tabi biz de insanız hata yapıyoruz ama bu hatayı bilerek yapmıyoruz...borsada hiç kimse %100 başarı sağlayamaz..bizim de kendimize göre belli bir başarı oranımız var...

demek istediğim girdiğim hisselere girerken sadece kendimi değil ,beni takip etmek isteyen dostlarımı da düşünerek karar veriyorum....onları istemeden zarar uğratmak istemiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bu arada diğer hissem olan gesan tavan yapmış...darısı teknosa hissemin de başına...tabi teknosayı alırken üçüncü çeyrek bilançosu açıklanana kadar hiç hareket etmeme ihtimalini de göz önüne alarak alışımı yaptım...ben bilançoya kadar sabır dönemi diye baktım...ama buna rağmen kerata çıkış yaptı... inşALLAH güzel bilanço ile göze daha hoş gelecek hareketleri görürüz..benim kişisel beklentim de bu yönde...bakalım nasibimizde neler olacak ?? sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....

5. aha spek abimiz forumumuzun haline acıdı da hisseyi 12,85 ile nötre getirdi...bozoklu dostumuz da kara geçmiştir artık...umarım bu siniri de geçmiştir artık....

6. Tebrikler keko dostum hakkediyorsun kazanmayı. Çok sabrettin gesanda. Darısı Teknosa başına.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Tebrikler keko dostum hakkediyorsun kazanmayı. Çok sabrettin gesanda. Darısı Teknosa başına.
    çok teşekür ediyorum dostum..darısı teknosanın da başına...karda iken sabretmek de zor...bu süreçte çocukluk arkadaşım hisse her çıkıştan sonra sat diye de baskı kuruyordu.... en çok o baskıdan çektim...yoksa speğin baskısı bana vız gelir...sonunda temeli analiz ile uğraşınca peşimi bıraktı....şimdilik benim gesanlarıma çok uçuk rakamlar söylüyor....

8. bu arada teknosanın kapanışı da 12,86 olmuş....bizi + lı bir kapanış yaptıranlara çok teşekür ediyorum..emeği geçenlere gerçekten de çok teşekür etmek istiyorum...normalde tahtacılara hiç teşekür etmem...ama bu günü gördünüz...sinirli bir malkoçoğlu aramıza daldı da önüne gelene çattı...o şimdi %1 kara geçti...en çok ona seviniyorum...yoksa biz nice zararları da nice karları da gördük....inanın hiç birinde bu günkü kadar sevinmemiştim...

bozoklu dostum tamam mı devam mı ?? bak son kararını ver...sağda solda tavan tavan giden hisseler de var...sabır etmeyeceksen bence ta başından teknoya bulaşma....biz buradakilerin çoğu maşosistiz....acı çekmeyi seviyoruz...senin öyle bir huyun yoksa bence fazla kalma teknosada...

Sayfa 31/177 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •