Sayfa 32/177 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 249 - 256 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu arada diğer hissem olan gesan tavan yapmış...darısı teknosa hissemin de başına...tabi teknosayı alırken üçüncü çeyrek bilançosu açıklanana kadar hiç hareket etmeme ihtimalini de göz önüne alarak alışımı yaptım...ben bilançoya kadar sabır dönemi diye baktım...ama buna rağmen kerata çıkış yaptı... inşALLAH güzel bilanço ile göze daha hoş gelecek hareketleri görürüz..benim kişisel beklentim de bu yönde...bakalım nasibimizde neler olacak ?? sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....
    tebrikler sayın hocam gönül isterdiki teknosada tavan yapsın zamanı gelince oda tavan yapar inşallah.

3. Bist100 den çıkmışız. Daha doğrusu çok daha iyi performans gösteren şirketler önümüze geçmiş. Bi kaç ay sonra tekrar onları geçeriz diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Bist100 den çıkmışız. Daha doğrusu çok daha iyi performans gösteren şirketler önümüze geçmiş. Bi kaç ay sonra tekrar onları geçeriz diye düşünüyorum.
    Sorun değil..zaten bir firmalitedir..ben bu gözle bakıyorum..zaten diğer hissem olan gesani da BIST 100 koymuşlar.. ben bu güne kadar bu göstergeye hiç bakmadım...potansiyeli varsa her türlü alırım...

5. İlerde bilançosu guzellestiginde talep de artar..talep artınca da işlem hacmi artar..o vakit de tekrardan BIST 100 alırlar..

6. Bist 100 den çıkarılanlar genelde yukarı doğru spekülatif sert hareketlere maruz kalırlar.

Sebebi nasıl olsa gözden uzağız, çıldırın partisi başlasın moduna girerler.

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bist 100 den çıkarılanlar genelde yukarı doğru spekülatif sert hareketlere maruz kalırlar.

Sebebi nasıl olsa gözden uzağız, çıldırın partisi başlasın moduna girerler.
    öyle mi dostum .ben hiç buna dikkat etmemiştim..

8. Merhaba dostlar bende yeni tknsa yatırımcısıyım.Kurum bültenlerinde gördüğüm megap kapı dikkatimi çekti.şirket yükselen enerjini maliyetleri için 2mio dolar karşılığında ges kurdurmaya karar vermiş.yükselen enerji makiyetlerinden dolayı diğer firmalarında çatı projeleri yapmalarını elzem görüyorum.inşallah bu pastadan iklimsaya pay düşeceğini umuyorum.

Sayfa 32/177 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •