Sayfa 56/177 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 441 - 448 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Pasta şahane..bofanın maliyeti 13.7..

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Pasta şahane..bofanın maliyeti 13.7..
    devamını bugunde bekleriz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    devamını bugunde bekleriz...
    onların vardır hesapları.. cumaları ne kapatır ay sonunda ne kapatır benim için önemli olan bu.. yoksa günlükte saatlikte izleyeni deli eder.

4. dün tam da tavan olmak üzere iken olmamıştı.. hevesimizi kursağımızda bıraktı keratalar...ama inşALLAH daha güzel günleri göreceğiz...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. geçen haftalarda 13,80 leri görmüştük..dün de orayı yokladık..orada küçük çaplı bir direnç oluştu...orayı aşarsak (ki bana göre buna çok yakınız ) o vakit de 14,40 direncini hedefleriz...bilançodan önce 14,40-15,00 civarlarında olursak güzel olur...çok iyi bir bilanço ile birlikte güzel bir çıkış trendini yakalarsak çok şık olacak...sabır sabır sabır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen haftalarda 13,80 leri görmüştük..dün de orayı yokladık..orada küçük çaplı bir direnç oluştu...orayı aşarsak (ki bana göre buna çok yakınız ) o vakit de 14,40 direncini hedefleriz...bilançodan önce 14,40-15,00 civarlarında olursak güzel olur...çok iyi bir bilanço ile birlikte güzel bir çıkış trendini yakalarsak çok şık olacak...sabır sabır sabır..
    13-14,50 arasında 7-10 gün geçirirsek 14,5 kırılımında 17 ye soluksuz gideriz gibi. ben demiyorum teknik diyor.

7.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    13-14,50 arasında 7-10 gün geçirirsek 14,5 kırılımında 17 ye soluksuz gideriz gibi. ben demiyorum teknik diyor.
    inşALLAH diyelim...önceleri üçüncü çeyrek bilançoları 17-20 aralığında karşılayacağımızı düşünüyordum...ama enerji ve bist 30 hisselere olan ilgiden dolayı pek sivrilemedik...gerçi hala 3 haftamız var ama o hedef şu an için çok zor görünüyor...tabi fiyattan çok bizim için şu anda önemli olan bilançolarıdır ,temelidir...bunlar iyi olunca fiyat istemezse de peşinden gelecek...sabır sabır sabır..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    inşALLAH diyelim...önceleri üçüncü çeyrek bilançoları 17-20 aralığında karşılayacağımızı düşünüyordum...ama enerji ve bist 30 hisselere olan ilgiden dolayı pek sivrilemedik...gerçi hala 3 haftamız var ama o hedef şu an için çok zor görünüyor...tabi fiyattan çok bizim için şu anda önemli olan bilançolarıdır ,temelidir...bunlar iyi olunca fiyat istemezse de peşinden gelecek...sabır sabır sabır..
    teknosa hızlı hissedir. 14,50 üstünde oralar zaten çok kolay.. bilançoya 16 üstü girsek bilançoda galiba 20 test edilir.

herşey bilançolara bağlı. odaş bile kuyruğu düzeltti hisse 5 katına gitti. 2,5 milyara teknosa veriyorlar bakalım bu ne kadar daha devam edebilecek.

Sayfa 56/177 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •