Sayfa 57/177 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1416 madde; 449 - 456 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Yatırım fonları almaya devam ediyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by fb_06 Yazıyı Oku
    Yatırım fonları almaya devam ediyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fon her gün alıyor son 1 ayda..takasta iş yat.birinciliği baktı kaptıracak dün 1 milyon lota yakın alım yaptı ama birincilik yarışı kızışıyor..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    994
    Yatırım fonlarının alması çokta hayırlı birşey değil bence. Hisseyi yavaşlatıyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Yatırım fonlarının alması çokta hayırlı birşey değil bence. Hisseyi yavaşlatıyorlar
    Benim geçmişte fonların mal aldığı hisseleri alma tecrübem yok..olumlu mu olumsuz mu etkiler bilemiyorum..ama mantık olarak baktığımızda fonların alımı tedavüldeki lotlari azaltıyor buda hissenin hafifleyip agresif hareketler yapmasına neden olur..ayrıca fonlar hisseyi uzun vadeli alır..kumbara misali biriktirir...buda tradeci ve günlüklukculerin tahtada yok olmasını sağlar...hisseye istikrarlı çıkış gelir..
    Bizim teknosada gorduklerimizi bu fonlar da görmüş görünüyor...şahsen ben onların almalarına seviniyorum..Fon alışı aynı zamanda teknosanin güven veren,istikrarlı ve sağlam çıkacağını işaret ediyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. bu gün de iştahlı giriş yaptık..bakalım nasibimizde neler olacak...artık şu 14,40 direncini yukarı kırarsak bize ta 17-20 lere kadar giden çok güzel bir yol açılmış olacak...umuyorum ki bilançolardan önce oralarda oluruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün de iştahlı giriş yaptık..bakalım nasibimizde neler olacak...artık şu 14,40 direncini yukarı kırarsak bize ta 17-20 lere kadar giden çok güzel bir yol açılmış olacak...umuyorum ki bilançolardan önce oralarda oluruz...
    Bunun tahtacı biraz kafadan kırık ama gun içi acaip hareketler yapıyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Bunun tahtacı biraz kafadan kırık ama gun içi acaip hareketler yapıyor...
    sıkıntı yok...yola devam...sabır sabır sabır...

Sayfa 57/177 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •