Sayfa 61/177 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1415 madde; 481 - 488 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Son 3 ayda serseri lotlar fonlara ve gediğe geçmiş..

bilenler ve bu yolda kararlı olanlar topluyor...inanmayanlar ve sıkılanlar da dökülüyor...bir süre daha bu toplama devam ederse güzel bir ivmelenme olacaktır...tedavülde hisse kalmadıkça hareketleri de güzelleşecektir...sabır sabır sabır...fonların gördüklerini biz de görüyoruz...kısmet kısmet kısmet...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bilenler ve bu yolda kararlı olanlar topluyor...inanmayanlar ve sıkılanlar da dökülüyor...bir süre daha bu toplama devam ederse güzel bir ivmelenme olacaktır...tedavülde hisse kalmadıkça hareketleri de güzelleşecektir...sabır sabır sabır...fonların gördüklerini biz de görüyoruz...kısmet kısmet kısmet...
    usta bilançoya sayılı günler kaldı sabırla bekliyoruz.

3. bi gun aşagı bi gün yukarı temel analizine inanmayan bu hissede 1 hafta dayanamaz satar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bi gun aşagı bi gün yukarı temel analizine inanmayan bu hissede 1 hafta dayanamaz satar...
    14,40 direncinden inanmayanların dökülmesi lazım ki sonradan giden hisseyi frenlemesinler...tahta yapıcı buralardan iyicene dökecek görünüyor...dün çanağa kulp yapıyor dedim...14,40 aynı zamanda çanak direncidir...geçerse ??( ki beklentim bu yönde ) o vakit de çanak katlamasına gider...çanak katlaması da bende 23 tl lere denk geliyor..teknikçi arkadaşlar nasıl bir sonuç bulurlar bilemem...

üçüncü çeyrek bilançolarından önce 17-20 tl aralıkları çok şık olurdu..bakalım nasibimizde neler olacak ?? sabır sabır sabır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    vay vay...fonlardan biri %5 e ulaşmış....en son alımını da 150 bin lot ile 14,55 e kadar almış...hep 11,30-14,40 aralığı için teknosa için çok ucuzdur diyordum...ileride artık bu aralıktan bulmak bile imkansız olacak...teknosa kendini yeniliyor ve çok güzel bir yola giriyor...sabır sabır sabır...bir gün gelecek keyifle meyvelerimizi yiyeceğiz..

6. Uçuş zamanı !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Uçuş zamanı !!!
    fonların gördüklerini aylardır biz de görüyoruz...demek ki aklın yolu birmiş...fonlar tedavüldeki lotları iyicene emiyorlar..yakında piyasa teknosaya uyanacak...ky nın inanması için illa ki hissenin uçması lazım..tıpkı gesan gibi...gesan aylarca yerinde sayıp biz boğazımızı yırtarcasına anlatırken kimse bize inanmıyordu..ama ne zaman ki 50-70 lere geldi ancak ky inanmaya başladı...

teknosada da benzeri olacak galiba...millet ancak 17-20 aralığında uyanacak...sabır sabır sabır...

Sayfa 61/177 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •