Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bu konuda bende çok dertliyim çok yazdım burada böyle giderse apartman görevlisinin aylık geliri kat maliklerinin
    gelirini geçecek diye yazmıştım 20 bin liraya gelecek aylıkları ek avantajlarla ayrıca ankara da her ay kendilerine çankaya belediyesi tarafından süt peynir kolisi veriyorlar sanki fakirlermiş gibi gerçekten ihtiyacı olanlara vermek varken hepsinin arabası altında ayrıca avantajları yetmiyormuş gibi son toplantıda bayram ikramiyesi ve kontör yardımı kararı almışlar gençlere tavsiyem dandik bir unv okuyacağınıza site kapıcısı olun hayatınız garanti
    benim kuzenin sitede kapıcı 19 yıl içinde 3 daire sahibi oldu, aynı sitede
    taşradan bahsetmiyorum istanbul'da 3 daire, memlekette de bir şeyler aldıysa bilemem
    tesisatçı da damat buldu kendine, gece kıza gündüz sitedekilere döşüyor, diğer 3 daire 10 yıl içinde gelir..

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim kuzenin sitede kapıcı 19 yıl içinde 3 daire sahibi oldu, aynı sitede
    taşradan bahsetmiyorum istanbul'da 3 daire, memlekette de bir şeyler aldıysa bilemem
    tesisatçı da damat buldu kendine, gece kıza gündüz sitedekilere döşüyor, diğer 3 daire 10 yıl içinde gelir..
    Tesisatçı kapıcı zaten ayrılmaz ikililer kapıcı tesisatçıya iş bulur komisyonunu alır tesisatçılık işiniz varsa sadece merhaba demek 150 liradan başlıyor

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Tesisatçı kapıcı zaten ayrılmaz ikililer kapıcı tesisatçıya iş bulur komisyonunu alır tesisatçılık işiniz varsa sadece merhaba demek 150 liradan başlıyor
    bakkaldan ondalık, tamircilerden komisyon, oturanlardan bahşiş sırtı yere gelir mi..?
    benim bahsettiğim adam kendini yönetici seçtirdi, hem hala kapıcı hem yönetici..

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin,

"5 bin 500 lira olan asgari ücrete yüzde 50 zam olur mu?" sorusuna,

"Hayali değil gerçekçi bir rakam üzerinde durmak lazım" yanıtını verdi.
    %30 yapılsa 7.000
    40 yapılsa 7.500 civarı olacaktır.
    3.500 de sigorta 11.000 maliyet
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Misal, ben şahsen asgari ücretin diğer tüm çalışanların gelirindeki artış oranında artmasını isterim. Yani asgari ücrete %50 yaparken memura, emekliye %25 verilirse bunun izahı olamaz. Zaten son 12 yılda adım adım üst düzey maaşları hariç tüm kamu çalışanlarının ücretleri aşağıya doğru asgari ücrete yakınsatıldı. Bazı elit mesleklerin ücretleriyle oynayarak itibarsızlaştırıldı. Doktorlar, mühendisler vb. Böylece gençlere '' kafa patlatmaya , ilim- irfanla uğraşmanıza gerek yok. Bize hizmet edin, 2-3 maaş bile alırsınız '' mesajı verildi. Pazarda sebze satan ortaokul mezunu adam emekli öğretmene '' senelerce okudun da ne oldu, akşam tezgahta ucuz arıyorsun. Benim oğlum kaynakçı senin 2 katını kazanıyor. '' diyebiliyor.
    Bu iktidar çalışana gömdükçe oyları artıyor..Sen olsan yola devam etmez misin...Hele Emekli kesimi hiç sorma adam aldığı maaşla faturaları zor ödüyor hala az bastın biraz daha gönder diyorlar

Biz yazlik sitede mustemilat yerini para koyup satin aldik para koyup tadilat yaptirdik para koyup bir de onune beton ustune sundurma yaptirdik bunlara verdik arada belli bir zumre cay demletiyo gozleme yaptiriyo arada faydalanan bu ama onlar elbette kisin cayirrr cayirrr bizim aidatlar ile odedigimiz elektrigi costuracaklar bakalim nolcak ilerde.............

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bakkaldan ondalık, tamircilerden komisyon, oturanlardan bahşiş sırtı yere gelir mi..?
    benim bahsettiğim adam kendini yönetici seçtirdi, hem hala kapıcı hem yönetici..
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Su anda Brüt asgari ücret ise 6 bin 471 lira oldu. ordan hesap edin bare...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    %30 yapılsa 7.000
    40 yapılsa 7.500 civarı olacaktır.
    3.500 de sigorta 11.000 maliyet
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Bunlar Kemal Sunal filmini de geçmişler
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •