Sayfa 454/1001 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Odea ve burgan kkm+opsiyona ne veriyor?

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Odea ve burgan kkm+opsiyona ne veriyor?
    bunlar böyle %7.5-8 leri verdikçe dolar sabit kalır diye düşünüyorum bu meyanda da bir dahaki dönüşümü opsiyon değil direk dövizden dönüşen KKM yapacağım zira kur böyle giderse ben 2 bin dolar opsiyon primimi peşin aldım ama opsiyon olayına girmesem 102 bin tl faiz gelecek ve 5400 dolar alırdım ki aradaki 3400 doları banka cukkalayacak gibi görünüyor...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,158
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Onlara hiç acımayacaksın...Çıkar telefonunu diyen bu gruba ben hiç üzülmüyorum.Kurunun yanında yaşda yanıyor.Olsun a.q...Bu adamları yıllarca desteklediler...Hele memur kesimine hiç acımıyorum.Amele bile onlardan fazla kazanıyor.

Mesela Bekar yeni işe başlamış öğretmen 8600tl maaş alıyor..Oğlum milletin 40 çocuğuna ana-babalık yapacağına şoför olarak çalış daha çok kazanırsın.
    Ben de hic acimiyorum. Beter olsunlar diyorum.
    Verdiler yetkiyi gorduler etkiyi.
    Kendi dusen aglamaz.
    Isin kotusu genclere de cektiriyorlar.
    O kusak temizlenmeden genclere rahat yok.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Garanti Bankası satıyor:
    TRT140723F14 USD Tahvil. vade: 24/7/2023 Getirisi 5.31 Net. Mevduat karşılığı 6.63.
    1000 usd katları alınabilir. 14. ocak kupon ödemesi var. (%1.75)
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Onlara hiç acımayacaksın...Çıkar telefonunu diyen bu gruba ben hiç üzülmüyorum.Kurunun yanında yaşda yanıyor.Olsun a.q...Bu adamları yıllarca desteklediler...Hele memur kesimine hiç acımıyorum.Amele bile onlardan fazla kazanıyor.

Mesela Bekar yeni işe başlamış öğretmen 8600tl maaş alıyor..Oğlum milletin 40 çocuğuna ana-babalık yapacağına şoför olarak çalış daha çok kazanırsın.
    Memur kesimine acimiyorum falan demişsinizde tuhaf olmuş .çok Fox ile halk TV seyretmeyin bence .

6. https://twitter.com/SedatAtlas79/sta...q62MfSAmg&s=19
    Evet adam haklı emekli maaşı da en düşük 8000 olmalı madem asgari ücreti oyuncak yaptınız herkes ister artık

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Memur kesimine acimiyorum falan demişsinizde tuhaf olmuş .çok Fox ile halk TV seyretmeyin bence .
    Ben TV Seyretmeyi bırakalı yıllar oldu..Yazdığım rakamı kontrol edebilirsiniz. Sınava gir 4 yıl üni oku ,KPSS ye gir, adaylık sınavına gir...Alacağın maaş 9k b ile değil.Şoför olsa Hem ailesine yük olmaz öğrencilik için para harcayacağına mis gibi maaşını alır hemde memurdan fazla kazanır...Hele birazda sermaye varsa bir tekel bayi açsa Doktordan bile fazla kazanır.

İstanbulda okularda en az 400-5000 çocuk var.Onların derdiyle uğraşmaktansa daha fazlaya vasıfsız bir iş yap.Çaycı bile bunlardan fazla kazanıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Acıma kurt kardeş acıma. Sen kendi derdine yan ! Memurun arkası sağlamdır. Alacağı vereceği bellidir. Risk bellidir. Şöfor , çaycı vb. oldun da tutan mı oldu seni.

Biliyorum ironi yapmışsın ama kötü bir ironi. Memurlar çeşit çeşittir. Orada kast sistemi olup maaşlar arasında kasden uçurum vardır. Mesela ; bazı kamu kurumlarında çalışan işçiler kurum amirinden fazla maaş alırlar. Bildiğim bir askeri fabrikada usta kadrosunda olan 15 yıllık işçi , aynı fabrikadaki mühendis binbaşıdan fazla maaş alıyor.

Bu işler farklı işler. herkes ağız tadıyla, sağlıkla harcasın kazancını.

Sayfa 454/1001 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •