Sayfa 5/1001 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Hangi kurdan saticak peki sordunmu?
    19.11 miş ama KKM olduğu için vade dönüşü döviz miktarını dövlet garanti ettiği için risk yok dedi. Ben opsiyon swap işlerinden anlamam normalde hiç de bulaşmam ama bu mantıklı geldi.

Döviz kaç olursa olsun bağlanan paranın döviz karşlığı kadar TL hesapta olacak üstüne de prim cebime kalıyor. Döviz düşerse oradan da kar yazar döviz cinsinden. Çıkarsa zaten döviz kadar TL yi dövlet veriyor. Bana böyle anlattı

Bu arada prim ertesi gün geçiyor vadesiz hesaba trink.

ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
    Dün aklıma geldi emir demiri keser dedim 100 baz iner tahmin ettim ,18,32 den bagladım 200k ,geri kalanını fonlarda yeriz artık ;)

Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Bir şey sormak istiyorum. Konut kredileri devlet bankalarında çok daha ucuz ve iyi yatırım olur ne de olsa maaşlar da artacak ve faizler çok düşük. Vakıfbank'ta miktarını söylemek istemediğim br miktar param var. Bankadaki paramın üçte biri kadar konut kredisi çekip ortak ev almak istiyorum. Ama bir krizde devlet bankadaki parama el koyarsa krediyi ödememek için yasal hakkım var mıdır?

Biliyorum. Kimsenin bilmediği bir konu ama belki de birileri fikir verir. Çektiğim kredinin üç katı aynı devlet bankasında. Bir de iyi bir yatırım mı, yorumlarınızı beklerim.

bbankadaki parana el koyacakları gün gelirse ülke batmıştır sende ödemezsin/ödeyemezsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Dün aklıma geldi emir demiri keser dedim 100 baz iner tahmin ettim ,18,32 den bagladım 200k ,geri kalanını fonlarda yeriz artık ;)
    ben sabit kalır diye düşünmüştüm....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    536
    Anlık 18.32 yü gördü ya helal diyorum merkeze kaç milyar benjamin yaktı yine,fed basıyor merkez düşürüyor,TL dimdik ayakta,yarın bozup borsaya girmek lazım.YTD.

Hala dudunun viyanada ne okudugunu ogrenemedik

7. Döviz böyle böyle seçime kadar sürünür.,Seçim sonrası da şöyle okkalı bir faiz artışı gelir, tümden yok olur döviz kuru.

8.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    ben sabit kalır diye düşünmüştüm....
    Ülkeye yeni geldiniz galiba.
    Hoş geldiniz.

Sayfa 5/1001 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz