Sayfa 834/1001 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,665 - 6,672 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    en iyi yatırım siyasete atılmakmış
    herkes yapamaz midesi kaldırmaz çoğu kişinin milyonların hakkını yemek kolay değil

2.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    herkes yapamaz midesi kaldırmaz çoğu kişinin milyonların hakkını yemek kolay değil
    Aynen öyle mide meselesi
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Mesaj Geldi...

ON 28,5 yapmış....
    Çok geri kaldı yapı kredi bile %30
    +250k

Peki bu faizlere siz olsaniz dolarinizi bozarmisiniz?

5. sahi bir ipek yolu tren hikayemiz vardı ...

hata 2 sefer falan yapıldığını hatırlıyorum...

güya ingilteredn alttan kıta avrupasına oradan edirne üzerinden türkiyeye oradan gürcistana oradan azerbaycana oradan feribotla karşıya türkmenistana oradan ebesinin çinine...

tren yolunun epeyice tuzluya patladığını hatırlıyorum ...

sahi o iş ne oldu...

milyarlarca dolarılık bu ÖLÜ yatırımın akibetini soran eden muhalefet var mı ???

kılçdar atıp tutuyor ,
    iktidara gelirsem , bana 418 milyar dolarlık kamu kaçağını/soygununu raporlamayan Sayıştay'ı sorumlu tutacağını söylemişt..

sahi Sayıtayda görevli çalışanlardan öyle bir para falan mı tahsil edecek ,anlamadım...
    raporları dayanak gösterip bu yolsuzluğa katılanların sülalesinde mi tahsil edecek ?

6.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    sahi bir ipek yolu tren hikayemiz vardı ...

hata 2 sefer falan yapıldığını hatırlıyorum...

güya ingilteredn alttan kıta avrupasına oradan edirne üzerinden türkiyeye oradan gürcistana oradan azerbaycana oradan feribotla karşıya türkmenistana oradan ebesinin çinine...

tren yolunun epeyice tuzluya patladığını hatırlıyorum ...

sahi o iş ne oldu...

milyarlarca dolarılık bu ÖLÜ yatırımın akibetini soran eden muhalefet var mı ???

kılçdar atıp tutuyor ,
    iktidara gelirsem , bana 418 milyar dolarlık kamu kaçağını/soygununu raporlamayan Sayıştay'ı sorumlu tutacağını söylemişt..

sahi Sayıtayda görevli çalışanlardan öyle bir para falan mı tahsil edecek ,anlamadım...
    raporları dayanak gösterip bu yolsuzluğa katılanların sülalesinde mi tahsil edecek ?
    İktidarı eleştiriyor görüntüsü altında Kılıçdaroğlunu kötülüyor.

99 yılında ki 1000 lira sadece faizle ( 5- 6 yil hazine bonosu, sonra mevduat)değerlendirme olduysa ne kadar olmuştur . Hesap edecek uzman veya site varsa yazarsa cok makbule geçer

Sayfa 834/1001 İlkİlk ... 334734784824832833834835836844884934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •