Sayfa 844/1001 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Ä°skenderun ve antakya’da akrabaları olan birinden gelen bilgi

Ekmek 50 liraya satılıyormuş

O da bulunursa
    Millet burada bir şeyler yapmak için çabalıyor. Saatlerdir yardım ulaştırmak için yollarda direksiyon sallayanlar var. Bunlar yanı başındaki insanlara yardım etmek yerine kazanç sağlamaya çalışıyor. Yazık ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aylarca beklenen kar , depremle geldi . allah herkesin yardımcısı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by Mavideniz35 Yazıyı Oku

3 YIL ÖNCE YAPILMIŞ

41 daireden oluşan rezidansta, çok sayıda kişinin enkaz altında kaldığı belirtildi. Vatandaşlar göçük altında en az 60 kişinin olabileceğini söyledi. Rezidansın henüz 3 yıl önce yapılan yeni bir yapı olması dikkat çekti.

Şimdi denilecek ki , imtihan .. yüzyılın afeti .. yanıbaşındaki bina imtihan dışı mı , o niye çökmemiş.

Cehaletle ve bilimin dışında hareket edersen , suçu başka yerlerde arama .. fıtrat falan değil bu cinayet.
    Bu binanın 3 yıl önce sadece TADİLAT YAPILDIĞI söyleniyor. Çok eski binaymış deniyor. Allayıp pullayıp satmışlar anlaşılan.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu binanın 3 yıl önce sadece TADİLAT YAPILDIĞI söyleniyor. Çok eski binaymış deniyor. Allayıp pullayıp satmışlar anlaşılan.
    6 ay önce yapılmış binalarda gitti...Fay hattına denk gelenler gitti , emlaka yatırım işi de bana göre uzun bir süre rafa kalkacak gibi duruyor....

Memlekette herkes emlakçı herkes müteahhit nerde para var bizim millet orda oyle olunca denetim falan yok sadece ahbaplık particilik yalakalık sonuç bu malesef .

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    İskenderun ve antakya’da akrabaları olan birinden gelen bilgi

Ekmek 50 liraya satılıyormuş

O da bulunursa
    Suriyeli çok orda ondan olabilir.

7. Deprem bölgesinde maddi durumu iyi olanlar deprem riski az olan bölgelerden ev almak isteyeceklerdir bunu ben düşünüyorsam emlakçı inşaatçı da düşünüyordur ellerini ovuşturan vardır mutlaka

muteahhıtlık boku cıkan bir meslek.ins muh .lerini değersizleştırdılıer.sonuc ortada.vasat adamlar muteahhıt.hepsi kalfa cahil.kentsel donusumden zerre anlamıyorlar.

Sayfa 844/1001 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •