Sayfa 901/1001 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Bu saatten sonra aday çikita muz ajdar olsa bile kazanır. Normalde bu seçimi rte'nin elinden kimse alamazdı. Deprem üst akılın planlarını tamamen bozdu. Inside-woman meral dikkat ederseniz tamamen kontrpiyede kaldı ve muhtemelen yeni bir strateji belirleyecek.

Ama bizim millet akıllanmaz. Yeni gelecek yönetim acı reçeteyi çakınca oylar da dibe çakılır. Bu sefer gitmemek üzere gelir akp yalnız.

2.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bende aynı şeyi söylüyorum , TL faiz yüksek ve doviz artmayacaksa ( kişiye göre değişir) bozup TL faizine girilir
    Makasi actikca aciyorlar.
    Dolar 18.70 bozup 20.00 alacaginin garantisi nerede?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra aday çikita muz ajdar olsa bile kazanır. Normalde bu seçimi rte'nin elinden kimse alamazdı. Deprem üst akılın planlarını tamamen bozdu. Inside-woman meral dikkat ederseniz tamamen kontrpiyede kaldı ve muhtemelen yeni bir strateji belirleyecek.

Ama bizim millet akıllanmaz. Yeni gelecek yönetim acı reçeteyi çakınca oylar da dibe çakılır. Bu sefer gitmemek üzere gelir akp yalnız.
    Ust aklinda ustu var o da bunlarin gitmesini istedi

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu ülke mesut yılmaz tansu çillerden sonra bir büyük hırsızı daha kaldıramaz.
    Bunlar çerçöp sayılır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Mevcut siyasetçi nesli şansını kullandı. Artık yeni bir nesle ihtiyaç var. Dünyaya farklı gözle bakan nesile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu ülke mesut yılmaz tansu çillerden sonra bir büyük hırsızı daha kaldıramaz.
    Uzan o seçimi kazansaydı TC bugünkü halinden kötü olamazdı. Tam tersine belki de çok daha iyi bir durumda olurduk.

En kötü ihtimalde 2. sefer seçilmezdi olur biterdi.

Şimdiki kadro kendi isteği ile bile bırakamıyor. Nedenleri malum.

7.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku

bir kokten akplinin hezeyanlari

Bu ayki enflasyon beklentim. 4.69 b6nlar halen faiz indirimi diyor.
    Sahiden faizi önemsizleştirdiler mi yoksa döviz ile birlikte oda patlayacak mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 901/1001 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •