Sayfa 926/1001 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ne güzel olurdu. Seçime kadar borsa ralli yapsın para kazanalım. Bu arada kur sabit kaldığı için seçim öncesi hisseleri satıp dolara geçelim. Sonra dolar yükselsin bir de oradan kazanalım.
    Bu kadar kolay olmaz herhalde.
    genellikle olması gerekenin tersi olur....çünkü tüm beklentiler önceden satın alınır....

2. Bankaya göre değişiyor..Yoncada alt sınır 25000 usd
     Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    ddkm'de alt limit var mı arkadaşlar ?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    twiter adresi nedir
    https://twitter.com/duduuvy/status/1...-6TRzSvOlinkQw

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ne güzel olurdu. Seçime kadar borsa ralli yapsın para kazanalım. Bu arada kur sabit kaldığı için seçim öncesi hisseleri satıp dolara geçelim. Sonra dolar yükselsin bir de oradan kazanalım.
    Bu kadar kolay olmaz herhalde.
    borsa yapacagi hareketi yapar sonra haberlerden bahane haber beğenir, grafikteki formasyonu birileri isterse yaptirir istemezse yaptirmaz, teknikçiler de yok bayraktı yok wolftü, çanak çömlek 2li dip resim çizer durur..
    *büyük resim kursu 2. Kur'a başladım yenice

5. Arkadaşlar,
    Düz mevduat ve Dolar için güncel fırsat ne elde ettiniz ?
    27 üstü mevduat bulamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    99 depremini yerinde görmüş biri olarak emlağa yatırım yapanları hiç anlamadım..O dönem teknoloji bu kadar gelişmediğinden insanlarda çok etki yapmamıştı.Şimdi hem etkilenen bölge çok fazla hemde teknoloji çok geliştiğinden youtube bile depremin insanın tüm birikimini nasıl yok ettiğini görmesi açısından yeterlidir.

Yaşamak için ev alırsın ama ona servet verilmez ..Bu toplum depremlerle bunu öğrenecek...Deprem ülkesinde mutlaka tabiri caiz ise kefen paran nakit olarak cebinde duracak.Kalanda üretim yapan yerlere yatırılır...
    ..... yoksunları sayesinde o evler servet oldu... Müteahhitten başkasını düşünmeyenler sayesinde... Tüm politikaları buna göre dizayn edenler sayesinde...

Bir de o evlere her gördüğü hıyara tuzlukla koşan, 2-3-5-10 milyon da olsa koşanlar sayesinde...

Neresinden bakarsan bak, kafayı yememek elde değil...

Merhaba tam yeri değil biliyorum ama fikir almak istiyorum. Doğuş otonun online sıfır araç satışından 3 gün önce bir araç görüp rezerv etmiştim. Aradılar ve aracı alabileceğimi söylediler. Aslında tamamen olmaz zaten diyerek başvurmuştum. Etrafımda çoğu kişi git al kaçırma falan diyor. Sizin fikriniz nedir? Araç skoda kamiq 2023 1.5 tsi full paket ( ek olarak cam tavan ve bir kaç özellik) fiyatı 1.086

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

8. Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 926/1001 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •