Sayfa 999/1001 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,985 - 7,992 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Ziraat bankası

Dolar

Eski müşteri %2.25
    /
    Yeni müşteri %1.5

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku

Daha hala dolar seçimden sonra düşermi diye soru soruluyor düşüp metrekare fiyatı 2000 dolar mı olacak yani

3. Miami belediye başkanı açsın Miami'nin faaliyet raporunu okusun. Daha kendi şehrinin potansiyelinden bihaber.

ytd

4. Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Miami belediye başkanı açsın Miami'nin faaliyet raporunu okusun. Daha kendi şehrinin potansiyelinden bihaber.

ytd
    Miami küresel ısınmayla su altında kalabilir. Bu nedenle konut yatırımı için imparator Flavius Petrus Sabbatius Iustinianus seçimi istanbul diyorum.

Konut yatırımını bir yere aşık olmadığınız veya düşük faizle kredi bulmadığınız sürece önermiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Miami küresel ısınmayla su altında kalabilir. Bu nedenle konut yatırımı için imparator Flavius Petrus Sabbatius Iustinianus seçimi istanbul diyorum.

Konut yatırımını bir yere aşık olmadığınız veya düşük faizle kredi bulmadığınız sürece önermiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ona bakarsanız iskenderun da battı biraz daha batsa venedik gibi olacaktı. şans biraz da bu işler. 99 depreminde istanbuldaki ev fiyatları malum avcılar vs. şimdi bakın birde. gül gibi kiev barikat doldu.

6. sayko üstadım neredesiniz yeni bir başlık açsanız hayrına totem yapalım da enflasyon düşsün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    sayko üstadım neredesiniz yeni bir başlık açsanız hayrına totem yapalım da enflasyon düşsün.
    her şeyin en ucuzunu bulduğundan, enflasyonla ilgilenmezdir o....

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Müjde ziraat kartı olanlara 10.000 tl 6 ay sıfır faiz kredi. Herkese
    Evet daha önce çekmiştim bir yamukluk yok, öneririm, on bin çekip aylık 1667 olarak ödüyorsunuz.
    Yine çekeyim bari.

Sayfa 999/1001 İlkİlk ... 49989994998999799899910001001 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •