Sayfa 938/1001 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,497 - 7,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Dedik o kadar otobanda hız limitine uy diye.

Speed kills yiğenim

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    vade sirasinda bir sekilde kur patladi 30 oldu vade sonunda 20ye düştü... yapacak olan icin trade firsati kacmis olur anca..
    Kesinlikle haklısınız burası Türkiye yarın ne olacağı belli olmaz. Bu hesap türünün geçici olduğu kesin. Müdür zaten bu uygulamanın bankaların TL Döviz rasyosunu tutturmak için olduğunu söylüyor yani bankalar yan yolları kullanıyor. saçma sapan bir memleket.

3. Bugün sıtarbaksa gittim bir tol boy içecek 50 lira olmuş ama oturabileceğiz tek boş masa tuvaletin karşısında kediler sandalyelerde cirit attığı masa

4. https://twitter.com/HavaForum/status...ztfOsa45w&s=19
    Bir bu tehlike var gıda fiyatları nereye gider düşünmek bile istemiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün sıtarbaksa gittim bir tol boy içecek 50 lira olmuş ama oturabileceğiz tek boş masa tuvaletin karşısında kediler sandalyelerde cirit attığı masa
    Peynirin en ucuzunu buluyorsun ama kahveyi Starbucks ta içiyorsun ? İlginç...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    90 a takıp örümceğin ağını almışsın.

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Suadiye civarında en ucuz yer orası da kahve içmek için o yüzden oraya gidiyorum

Sayfa 938/1001 İlkİlk ... 438838888928936937938939940948988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •