Sayfa 478/1001 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bende pasaport için aynısını yaptım. Randevu bugüne alabildim. Randevu almak bile büyük sıkıntı 15 gün sonrasına randevu açıyorlar. Sebenide cip sıkıntısı yüzünden pasaport süresini uzatma diye bir şey çıkarmışlar. Harç yatırmadan 5 yıl uzatıyorsun 225*3 ödememek için bende 10 ay olmSına rağmen pasaportları uzatalım istedim. Bandrol yapıştırıp 5 yıl uzatıyorlar. Ama ordaki görevli bu uzatmayı her ülke kabul etmiyor diyince vaGeçtim. Ülkeden ülkeye giderkenn herdefasında büyükelçiliklerden uzatilmış pasaportu kabül ediyormusunuz diye sormak gerekiyormuş. Parayı ödedim yeni pasaport talep ettim. Eski pasaportlar 5 yıl geçerliyken şimdikiler 10 yıllık omuş. Pasapory başı 225 tl ödemeyim diye lşet boşa kuyhuğa riyor. En iyisi yeni pasaport almak. Ama kimse konuyu tam bilmediğinden bedava pasaport uzatacağız diye nvi nin sitemini kitliyorlar. Randevu bulamıyorlar.
    Benim 2.5 yıl var 5 yıl uzatma olur mu ücretsiz acaba normal pasaport yeşil değil sizinki gibi

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bende pasaport için aynısını yaptım. Randevu bugüne alabildim. Randevu almak bile büyük sıkıntı 15 gün sonrasına randevu açıyorlar. Sebenide cip sıkıntısı yüzünden pasaport süresini uzatma diye bir şey çıkarmışlar. Harç yatırmadan 5 yıl uzatıyorsun 225*3 ödememek için bende 10 ay olmSına rağmen pasaportları uzatalım istedim. Bandrol yapıştırıp 5 yıl uzatıyorlar. Ama ordaki görevli bu uzatmayı her ülke kabul etmiyor diyince vaGeçtim. Ülkeden ülkeye giderkenn herdefasında büyükelçiliklerden uzatilmış pasaportu kabül ediyormusunuz diye sormak gerekiyormuş. Parayı ödedim yeni pasaport talep ettim. Eski pasaportlar 5 yıl geçerliyken şimdikiler 10 yıllık omuş. Pasapory başı 225 tl ödemeyim diye lşet boşa kuyhuğa riyor. En iyisi yeni pasaport almak. Ama kimse konuyu tam bilmediğinden bedava pasaport uzatacağız diye nvi nin sitemini kitliyorlar. Randevu bulamıyorlar.
    Başıma geldi Belçika kabul etmiyor Bizim havaalanından döndük bilet yandı.

3. Ben de yeşil pasaportumun süresini uzattım ve iki defa Bulgaristan'a çıkış yaptım. Ama diğer ülkeler kabul eder mi araştırmak lazım. En iyisi süre uzatma yerine yenisini almak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,086
    Turkun turke yaptigi eziyeti gavur yapamaz derdi buyuklerimiz

Ucretler nominal olarak artiyor, reel olarak dusuyor.

Kahrolsun Gidivanizm.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Benim 2.5 yıl var 5 yıl uzatma olur mu ücretsiz acaba normal pasaport yeşil değil sizinki gibi
    Normal pasaportta uzatılıyor ama 1 yıldan az süresi kalmalı

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Başıma geldi Belçika kabul etmiyor Bizim havaalanından döndük bilet yandı.
    Allahtan uyardı görevli. Havaalanından dönenler oluyor dedi.

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Ben de yeşil pasaportumun süresini uzattım ve iki defa Bulgaristan'a çıkış yaptım. Ama diğer ülkeler kabul eder mi araştırmak lazım. En iyisi süre uzatma yerine yenisini almak.
    Her ülke tapmıyormuş ama o riski alamazdım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Turkun turke yaptigi eziyeti gavur yapamaz derdi buyuklerimiz

Ucretler nominal olarak artiyor, reel olarak dusuyor.

Kahrolsun Gidivanizm.
    Bizde şöyle bir yanılgı var. Kamunun kimine göre gerekli, kimine göre gereksiz harcamaları için kullandığı kaynağın halka verilmesi ile tüm sorunların çözüleceğine inanılıyor. Ama ortada bir kaynak varsada tüm sorunlara yetecek düzeyde değil. Bunu kabullensek bir şeyler değişecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Bu arada ocak ve ya şubat 2023 tarihlerine kadar tüvtürk muayenesi geçerli olupta, şu sıralar zam gelecek diye randevu almaya çalışan var mı sayın yazarlar ?

Eskiden yanlış hatırlamıyorsam muayene geçerlilik tarihinden 90 gün öncesine kadar randevu alınabiliyordu.

Şimdi sistem bunu 9 gün geriye dönük hesaplamakta ve tarih vermemekte.

Because, reyiz onu da 500 den 1000 liraya yuvarlar yeni yılda evelallah.

Gerçi bildiğim kadarıyla resmi bir zam oranı yok henüz tüvtürk için.

Akp nin hayatımıza soktuğu yeni para bayılma operasyonlarından biri daha..

Kapıyı aç kapat direksiyonu salla sağa sola.. motor no okunamıyor camlar hafif çizilmiş..

Borcunuz 500 TL iyi günler efendim.
    Tüvtürk ü ben adından ötürü yerli zannediyordum eskiden, belki bilmeyen vardır.

Tüvtürk, Doğuş Grubu ve Alman Tüv Süd Grubu'nun ortak şirketidir. Tüvtürk'ün Almancası "Technischer Überwachungs Verein." Türkçesi ise "Teknik Denetim Kurumu" manalarına gelir. Londra merkezli Bridgepoint şirketi de Tüvtürk'ün ortaklarından birisidir.

Bu alemanlarda çok kıskanç yaw

8. 7.25% dkkm burger bank prim

ytd

Sayfa 478/1001 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •