Sayfa 23/64 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

1. Refoş binlerce kitab okumuşmuş kendini adamdan saymamızı istiyor Türk Atatürk düşmanlarını okuduğu belli.. Adamdan saymayız, sen Kürtçüleri yalayan bir Açılımcısın biraz ahlakın varsa önce profilinden Atatürk resmini kaldır rezil yüzsüz.. Türk ulusunun içinde de her Ulus devletde olduğu gibi 40 çeşit etnik var. PKK/hdp'liler dışında tümü de Türk ulus birliğini kabuletmiş. Gavvat, kafatasçılık kemik ölçümü DNA sayımı nerede yapılmış kim istemiş bu ülkede? Senin domaldığın Kürtçüler Suriye ve Irak'da Türkmenlere Arablara etnik temizlik yaptı..

2. Türkiyeyi Kürdistan yapmak isteyen PKK/hdp'e oy veren zepevenk, opus106 yazdım 100.yıl marşı olsun demiş.. Sen Türk ulusu için marş yazamazsın Açılım fahişesi Fazıloş!..

3. PKK/hdp'li Kürt milliyetçileri Kürdistan sorunumuz var diyor ve terör yapıyorlar biz Türkler de öldürüyoruz. Türkiye Kürdistan olmadığına göre Kürtçüler için sorun çözülmemiş Türkler için sorun çözülmüştür. Hayır sorun çözülmedi diyenler için çözüm, Türkiyenin Kürdistan olmasıdır.

4. Pembe Götlülerin çok yaygın yaptığı bir sahtekarlıktır bu. PKK terörist diyeceksin hemen ardından Hdp PKK değildir diyeceksin.. PKKyı üç harf değiştirip şipşak yasallaştıracaksın.

5. Biliyorsunuz birisi ben komünistim, ben Atatürkçüyüm dediğinde hemen inanmıyoruz ve Turnusol testine sokuyoruz bunların %90ı testte dökülüyor. PKK/hdp'li Kürtçülerin tezgahından geçmiş Pembe Götlüler olarak damgalayıp çöpe atıyoruz.. Bunların kokusunu hemen alırsınız. "Ne mutlu Türküm diyene" "Türkiye Türklerindir" deyin Kürtçünün kucağından hızla kalkar ve Faşist Irkçı Kafatasçı diye bağırmaya başlar..
    Turnusol testi: Hdp PKK'dır Kürdistan peşindedir T.C Türk Atatürk düşmanıdır kapatılmalıdır. Apo Demirtaş ve PKK /hdp elebaşları SeyitRızanın ŞeyhSaitin mirasçılarıdır vatana ihanetten asılmalıdır diyormusun?

6. Tehlikenin farkındamısınız? Teyib Kürt olduğu için Kürdistan Açılımı yapmadı oy avlamak için yaptı. Habur sonrası ters tepince anında fırlatıp attı. Ama Dersimli Kemal azgın bir Kürtçüdür SeyitRızanın ve onunla ayaklanıp öldürülen atalarının kinini güdüyor Türke Atatürk'e diş biliyor. Kürdistan ülküsünü fırlatıp atmayacak kanının son damlasına kadar onun için savaşacak. Dersimli Kürtçü Kemal iktidar oldu diyelim. Teyib, KK'ya yolsuzluklarımı rafa kaldır 1921 anayayasasına Kürdistan Açılımına tam destek vereyim dediğinde zevkle kabul edeceğinden kimsenin en ufak kuşkusu olmasın.
    İşte aşağıda KK'nın geçmişi altyapısı... Taa çocukluğundan beri TC'ye Türk'e Atatürk'e bilenmiş,tabak gibi ortada..
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...63#post6350663
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...78#post6354078
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...75#post5835575

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Yurt dışı oyları kaldırılmalıdır, benimle aynı ortamı yaşamayan insanların benim geleceğimi belirleme hakk ıı olamaz.
    Dünyanın en saçma olayıdır. Sürekli ydışı yaşa ülke seçimine belirleyici ol, yoook yaa
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Kk 5 li çete ile anlaşmış olmalı ki, Atatürk hava limanını açmaktan vazgeçmiş. Ee o zmn neden pistlerin kırılmasına vesile oldunuz, açacağız diyerek?
    Ah kemal ah, bugün söylediğin dün söylediğini tutmuyor.
    Bence sen hiç bir şey yapmayacaksın, düzeni aynen devam ettireceksin, hem daha chp istifa bile etmedin. Ha rte ha kk sonuçta patili cb sınız 2 nizde.
    Another day in paradise

Sayfa 23/64 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •