Sayfa 50/64 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

1. Cumhur ve Millet'in Kürdistan Açılımı ve Sığınmacı işgali siyasetlerinde en ufak farkları yok.
    Seçim haftası Zafer'den rol çalmak için yaptıkları katakullileri geçelim kimse yemez, onlara karnımız tok..
    Ben Oğan ve Özdağ'ın Cumhur ve Millet'i bu konularda ikna edeceğine, imza attırıp eski siyasetlerini değiştirteceklerine inanmıyorum.
    Bunlara hiç bulaşmasınlar ne olduklarını Türk halkına açıklayıp kenara çekilsinler seçmene aday önermesinler gelecekleri parlak olur..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Temennim o yönde. Sabah Azmi yi dinledim, boş konuşacağını sanmam, ama ön alma da olabilir, SO nın rte yi destekleyeceğini söyledi, yeni bir arkabahçeli vakası olabilir.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Keşke meclis aritmatiği daha farklı olsaydı mesela ATA ittifakı 50-60 vekil çıkarabilseydi, cumhur 260- millet 250, kalanıda diğerleri, o zaman KK na oy verirdim.
    Another day in paradise

4. TC/Türk/Atatürk diyen kişilerin Kürtçülerle ortaklık yapan Millet'e ve Cumhur'a mahkum olmaması için tırnaklarıyla kazıyarak bir seçenek yaratan Zafer Partisi, Dersimliye Açılım/Sığınmacı siyasetimize evet deyin M.Vekilliği istemeden destekleyelim sizi demişti.

Ama Dersimli karşılık vermeye tenezzül etmemiş yok saymıştı. Tam tersine dalga geçer gibi binde bir oyu olan 40 TC/Türk/Atatürk düşmanını vekil yapmıştı. Şimdi yalakaları buraya doluşuyor oyumuzu böldünüz diye ağlaşıyorlar!

Burası yanlış adres, dümbükler. Biz sizin gibi keriz değiliz, nereye yumurtladıysanız orada eşelenin.. BiSittirolun gidin hiç karşılığında domalıp milyonlarca oyunuzu kaptırdığınız o 4 partinin kapısında salya sümük ağlaşın ..

5. Dersimli Kürtçü sevdalıları bakın seçmek için kuyruk olduğunuz adamınız ayaküstü kol gibi geçirdi.
    Mazo olduğunuz için bundan zevk aldığınızdan kuşkum yok..
    Utanmayın, Gelin buraya mutluluğunuzu haykırın!
    Ahmet Davutoğlu ekibi ikinci tur için Kılıçdaroğlu karşısında yer aldıklarını açıkladılar. 28 Mayıs geçsin, bu ekibe milletvekili hediye edenlerle çok sert konuşacağız.
    https://twitter.com/AhmetBeyefendi/s...46672542711810

6. Oğan'ı dinledim Açılım ve Sığınmacı siyaseti için Cumhurun imzaladığı bir şey yok ortada..

Burada Oğan ile yolumuz ayrıldı, yola başından beri olduğu gibi Ümit Özdağ ile devam ediyoruz.....

7. Ümit özdağ iyi bir akademisyen olabilir.Ancak siyasetçi,hele hele lider asla olamaz.Bu günkü S.OGAN kararı bana bunu gösterdi.Polemikçilik ile,satranç hamlesi yapar gibi hamle yapmakla siyaset yapılmayacağını sanırım öğrenmiştir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    201x larda azerbeycanda meydana gelen darbe teşebbüsünün içinde yer alan sinan oğan kendi kendini imha etmiştir.
    Ümit hoca ile devam ediyoruz.
    Another day in paradise

Sayfa 50/64 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •