Sayfa 59/64 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

1. Aynı şekilde Bay Kemal de önüne mikrofon koyulunca ağzına geleni söylüyor ama iş seçim kazanmaya gelince Bay Kemal "Arazi Kemal"e dönüşüyor birden.

2. Ben tee 2009da Onur Öymen'in "Dersim olayı TC'ye karşı bir ayaklanmaydı tabii ki bastırılacaktı, soykırım değildi" demesine "Ben Dersimli Kemal'im" diyen bu adamın ve tayfasının karşı çıkışıyla KK'yı yakın izlemeye almışdım. Bu adamın kendini adamış TC/Türk/Atatürk düşmanı yeminli bir Kürt milliyetçisi Zaza olduğunun onlarca kanıtını burada verdim. Bunlar, açık kaynaklardan elde edilmiş hiçbiri yalanlanmamış ama kamuoyu görmesin diye özenle şerrefsiz ana akım medyanın hasıraltı ettiği kanıtlardı.. Ama bu forumdaki bağzı KK-Sevicisi şerrefsizler bunları bile bile Zafer partisi Akapenin projesidir demeyi sürdürdü..
    Ülen puştlar siz haklı olsaydınız Zafer, Akape projesi olsaydı bile biz de en fazla siz YeniCHP'liler gibi Açılımcı konumuna düşmüş olurduk başka bir şey olmazdık. Sizin gibi Dersimli Kürtçünün tuzağına düşüp TC/Türk/Atatürk düşmanı 40 eski Akapeliyi M.Vekili seçmiş olmazdık..

3. Themis mart anketinde barajı geçiyor demesine karşı Zafer barajı neden geçemedi!..
    Seçim günü Zafer'e oy vermekten vazgeçen %5 seçmen şerrefsiz AnaAkım basının tuzağına düştü,
    İlke milke gözetmedi kendini At Yarışında sandı, kazanana oynayayım oyum boşa gitmesin düşüncesine kapıldı.
    .....Bizim için TC/Türk/Atatürk önemlidir vazgeçilmezdir, Zafer Partisi 2 oy alırsa birisi benim olacak diyen 1,5 milyon insan ise Zafer'e oy verdi ve çok önemli, bir KöprüBaşı tutmuş olduk..
    Ekşi'de Zafer partisi sayfasına baktım.. Son dakkada Zafer'e oy vermekten vazgeçen çoğu kişi pişmanlığını yazmış, bu son demiş..
    Ne diyelim ki, sonunda Doğru Yolu bulduklarını umut edelim..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Themis mart anketinde barajı geçiyor demesine karşı Zafer barajı neden geçemedi!..
    Seçim günü Zafer'e oy vermekten vazgeçen %5 seçmen şerrefsiz AnaAkım basının tuzağına düştü,
    İlke milke gözetmedi kendini At Yarışında sandı, kazanana oynayayım oyum boşa gitmesin düşüncesine kapıldı.
    .....Bizim için TC/Türk/Atatürk önemlidir vazgeçilmezdir, Zafer Partisi 2 oy alırsa birisi benim olacak diyen 1,5 milyon insan ise Zafer'e oy verdi ve çok önemli, bir KöprüBaşı tutmuş olduk..
    Ekşi'de Zafer partisi sayfasına baktım.. Son dakkada Zafer'e oy vermekten vazgeçen çoğu kişi pişmanlığını yazmış, bu son demiş..
    Ne diyelim ki, sonunda Doğru Yolu bulduklarını umut edelim..
    Bu so dakika vazgeçişlerin %90 nedeni kirli chp nin b.k trollerinin attığı iftiralarında etkisi büyüktü. Ancak kk kaybedince hepside çok pişman oldu o oy vermeyenler.
    Bu seçim o seçim değil, mottosunu bakalım sonraki seçimede taşıyacaklar mı?
    İşin aslı ana akım medya ve sosy medya fenolarının %95i aynı merkezden fonlanıyorlar. Amaç büyük izreil.
    Bakalım, gelecek günler ne olacak, ne getirecek..
    Another day in paradise

5. Öbür başlıkta birisi Kaftancı Cehap'ın başına geçsin demiş. (şaka değil, çok ciddi) Ben de buna tepki gösterince profil logosunda Atatürk olan birisi bana çattı. Cehap'ın rezil halini buradan okuyun işte.

Partinin en hararetli savunucuları da bunun gibi tipler.

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Öbür başlıkta birisi Kaftancı Cehap'ın başına geçsin demiş. (şaka değil, çok ciddi) Ben de buna tepki gösterince profil logosunda Atatürk olan birisi bana çattı. Cehap'ın rezil halini buradan okuyun işte.
    İşte Dersimli Kemal'in Canan Kaftancıoğlu'su;
    ........ MLKP'li komutan lakaplı terörist için "Hasan Ocak yaşıyor. Komutana bin selam!" dedi..
    ........Atatürk diyemeyen Gazi Mustafa Kemal diyen Kaftanıoğlu, “Bu şekilde ifade etmek, kendimi ait hissettiğim bir ifade olduğu için tercih ediyorum” sözleriyle açıkladı.
    .........Kürt sorununun Kürdistan peşinde olanların çıkardığı bir sorun olduğunu bile bile HalkTv'de;"Kürt sorununun Mecliste kurulacak bir heyet, sivil toplum örgütleri ve akillerin olduğu yapıların yer aldığı bir süreçle rahatlıkla çözülebileceğini söyledi. Kaftancıoğlu yeni bir anayasanın da tesis edilmesi gerektiğini ifade etti
    ........."M.Kemal'in askeri değiliz" dedi..
    .........Apo Heykeli dikicisi Demirtaş'a bin selam gönderdi.
    ......... "CHPyi HDP ile aynı yola girdi diye eleştiren gerzekler, yol doğru yol, ona bak sen"dedi..
    .........PKK'yı ABD'nin karagücü olarak Ayn-el Arab'da(Kobani) destekledi...
    ........."Tarihte Bugün: Ermeni Soykırımı başladı. Katledilen Ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz, 19.15'te Taksim'de" dedi..
    ........."Sakine Cansızı terörist olarak görmüyorum!."dedi..
    .........YPG´ye terör örgütü diyemedi..
    .........PKK'lıların sevgi kelebeği olarak sunulduğu Bakur Belgeselcilerine destek verdi.. "CHP İstanbul İl Başkanlığı; Dr. Canan Kaftancıoğlu, Bakur Belgeseli yönetmenleri Çayan Demirel ve Ertuğrul Mavioğlu'na verilen hapis cezasına ilişkin düzenlenen basın açıklamasına katıldı."
    O Atatürk profilliye bunu göster, eğer "Bilmiyordum yoksa ben bu haine kolumu sokardım" derse gerçek Atatürkçüdür..
    Demezse Atatürkçü taklidi yapan Kürtçü veya Açılımcıdır..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Mehmet barlas ölmüş, ölmese iyyidi, madem ölmüş, imam ağzını ve dilini iyi yıkasın, bo.lu gitmesin öbür tarafa.
    Another day in paradise

8. Kılıçdaroğlu;
    Seçimlerin yasal meşrutiyeti vardır ama ahlaki meşrutiyet yoktur.
    KK seçim öncesi RTE'nin 3.kez adaylığına itiraz etmedi,
    yabancılar 10 yıl oy kullanmasın diye yasa önerisi vermedi,
    seçim sonrası tutanaklara da itiraz etmedi.
    Ama hala seçimi Millet kazandı Cumhur çaldı diyen ahlaksızlar var forumda.. Buna inanıyorsanız elinde anamuhalefet olarak hem insan gücü hem para gücü olan tek kişiyi, KK'yı suçlamalıydınız..

Sayfa 59/64 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •