Sayfa 51/64 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Oğan'ı dinledim Açılım ve Sığınmacı siyaseti için Cumhurun imzaladığı bir şey yok ortada..

Burada Oğan ile yolumuz ayrıldı, yola başından beri olduğu gibi Ümit Özdağ ile devam ediyoruz.....
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    201x larda azerbeycanda meydana gelen darbe teşebbüsünün içinde yer alan sinan oğan kendi kendini imha etmiştir.
    Ümit hoca ile devam ediyoruz.
    Ne yani so milliyetçi değil mi artık
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Cumhura giden Oğan'ın ve Millet'e giden Rıfat Serdaroğlu ve Vecdet Öz'ün milliyetçiliklerini sorgulamıyoruz.
    Koalisyon yapacaksan karşı tarafla da temel ilkelerini gözeten bir protokol imzalaman gerekir kuru kuruya sözle olmaz bu işler..
    Zafer partisinin yarın Milletle koalisyona girmesinin yarar sağlayacağına inanmıyoryum ama girecekse de ortada yazılı bir anlaşma olmalı..
    Seçmenin gaflet ve dalaletini bağışlayabiliriz ama önderlik yapacağım diyen birinin gaflet dalaleti bağışlanmaz önderliği biter..

3. Erdoğan büyük ihtimal kazanacağı bir seçimi dahada garantiye almak için bir takım sözler vermiş. Bunların gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Oğan ,hiç taviz vermeyen yada güvenilir bulmadığı KK yerine Erdoğan'ı ve cumhur ittifakı seçmenini tercih etmiştir.
    Erdoğan'dan sonra İlerde bu seçmenin desteğini alabilir.

Ama buna hiç gerek yoktu eğer tarafsız kalabilseydi tüm seçmenin desteğini zaten alacaktı.
    Bu hareketi ile gücünü yarı yarıya düşürmüştür.

Bu güne kadar hatasız gelen ve hiç yanlış yapmayan Oğan bu kararı ile çok tepki alacaktır.

Bu hareketinin söylediği gibi ülke için bir faydası olacak mı bunu göreceğiz.

Chp'nin Atatürkçü Seçmeni ise bu seçimde Zafer Partisini desteklemeliydi. KK nın kendilerine hakaret edercesine ve hemde Chp nin kalesi ve benimde seçim bölgem Çankaya'da kimleri koyupta kendilerine seçtirdiğine baksınlar.

Kasıtlı yapılan bu harekete tepki gösterilmeliydi. Bu kabul edilemezdi.

Yaşadığımız bu cennet ülkede ,Atatürk'e ihanet edenlere kul razı olsa bile Allah razı olmayacaktır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben bunu 2 gün önce yazacaktım ama görüşmeler devam ederken yazmayı doğru bulmadım. Diyeceksiniz sizi kim ipliyor, öyle değil, bu tür yerleri takip ediyorlar.
    Neyse, rte ye destek veren kim olursa olsun bakın yazılı ols aa bile Ümit hoca rte ye desteğini açıklasın onu da silerim. 20 yıl, dile kolay 20 yıl, ülkenin en az yarı serveti newyorka ve man kamyonlarına gitti. Böyle bir oluşuma her ne şartta kim destek verirse versin ben desteklemem.
    Ha ilkeler dahilinde chp ile yazılı anlaşılırsa arkasından giderim.
    Another day in paradise

5. Ülkücülerin başı sağ olsun.
    Bir Sinan'ı ihanete kurban verdiler.
    Bir diğer Sinan da kendini pis pazarlıkların kurbanı etti.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Umarım bir diğer olasılık, Soğan kendini feda etmiştir. Yani bu iş Ümit hoca ile bir tezgahtır. Çünkü Soğan ın bu kdr dönmesi için, makam mevki olacağını sanmıyorum, Ya kaset var ellerinde , yada başka bişey, çünkü basın toplantısında adamın yüzü
    Bilmiyorum.
    Makam mevki derdi olsaydı, çoktan akp ye giderdi, Yada kk teklifte bulunmuş oraya giderdi, iyip e giderdi. Yani şimdiye kdr çoktan biyere kapağı atardı.
    Neyse önümüzdeki günler de görüeceğiz neler olacağını.
    Another day in paradise

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by hs37 Yazıyı Oku
    Ülkücülerin başı sağ olsun.
    Bir Sinan'ı ihanete kurban verdiler.
    Bir diğer Sinan da kendini pis pazarlıkların kurbanı etti.
    Ülkücü diye bişey yoktur, ülkü bir sıfattır, tek başına kullanıldığında anlamsızdır. Ancak başına bir isim gelirse anlamlı olur.
    Ülkücler dediğiniz mhp lilerdir, arkabahcelinin arkasında dön baba dönelim, döner dururlar. Oysa bizler ATATÜRK milliyetçileriyiz. Kime oy vereceğimize biz karar veririz, Kimin arakasından gideceğimize biz karar veririz.
    Kimse bize bişey dayatamaz. Bugün gördük, Soğan cücük oldu, rte ye kaç oy götürecek, koskoca islamcı Türkeşin oğlu götüremedi oy.
    Mesela yarın kk dan sadece sözlü taahüt aldım desin Ümit hocnında arkasından gitmeyiz. Ülke batıyormuş, eee ülke 20 senedir batıyor, şimdiye kdr aklınız nerdeydi? 2018 de seçimde hile yapılmadı mı? Neden tüm muhalif mv leri istifa etmediniz, ülke esas o zaman batmıştı. Şimdi üzerine baharat falan ekiyorlar.
    Batıyorsa batsın hep beraber batarız ne var yani.
    Another day in paradise

8. ''Batıyorsa batsın hep beraber batarız ne var yani.''
    Batan gemide kürekçi,kaptan fark etmez diyorsunuz.

Sayfa 51/64 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •