Sayfa 54/64 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Umarım bir diğer olasılık, Soğan kendini feda etmiştir. Yani bu iş Ümit hoca ile bir tezgahtır. Çünkü Soğan ın bu kdr dönmesi için, makam mevki olacağını sanmıyorum, Ya kaset var ellerinde , yada başka bişey, çünkü basın toplantısında adamın yüzü
    Bilmiyorum.
    Makam mevki derdi olsaydı, çoktan akp ye giderdi, Yada kk teklifte bulunmuş oraya giderdi, iyip e giderdi. Yani şimdiye kdr çoktan biyere kapağı atardı.
    Neyse önümüzdeki günler de görüeceğiz neler olacağını.
    Sinan Oğan'ın seçmenlerini aldatacak ve onlara ihanet edecek yapıda ve karakterde olduğunu sanmıyorum.Bu ihtimalin dışında geriye yukardaki 2 seçenek kalıyor. Tabiiki herkes ile ilgili çekilebilir kasetler olabilir. Çekildikten sonra. Bu Oğan' ı mazur gösterir. Sahte kasetlerin bile İnce'yi nasıl hasta ettiğini gördük.
    Son ihtimali daha kuvvetli görüyorum. Plan ise sığınmacıları gönderecek ve iç güvenliği sağlayacak Ümit Özdağ'lı Chp'nin kazanması üzerine kurulmuştur.
    Eğer anlaşma olur ve millette iktidarı Özdağ'a verirse plan başarıya ulaşacaktır. Ve Oğan'da bu plana dahilse ki bence dahildir, her halükârda temize çıkacak ve ilerde başkan olabilecektir.

2. Sanıyorum anlaşma sağlandı.Anlaşma sığınmacıları göndermeyi kabul eden millet ittifakı ile yapılmıştır. Cumhur bunu kabul etmemiştir. Evet Liderler gereğini yaptı (Sinan Oğan'da dahildir bana göre).Şimdi görev sırası millettedir. Türkiye'yi kurtarmak artık millete kalmıştır.

3. Seninkiler cikarci demek ki bizimkiler cebini dusunmuyor.. sehide kelle diyenle beraber olmayiz diyolar. Ulkeyi yol gecen hanina cevirene vermeyiz diyolar.
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Senin çevrenle alakalı bence. Benim çevremdekiler de Erdoğan'a verecek.
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Seninkiler cikarci demek ki bizimkiler cebini dusunmuyor.. sehide kelle diyenle beraber olmayiz diyolar. Ulkeyi yol gecen hanina cevirene vermeyiz diyolar.

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Komik desem o bile değil.

Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Sinan Oğan'ın seçmenlerini aldatacak ve onlara ihanet edecek yapıda ve karakterde olduğunu sanmıyorum.Bu ihtimalin dışında geriye yukardaki 2 seçenek kalıyor. Tabiiki herkes ile ilgili çekilebilir kasetler olabilir. Çekildikten sonra. Bu Oğan' ı mazur gösterir. Sahte kasetlerin bile İnce'yi nasıl hasta ettiğini gördük.
    Son ihtimali daha kuvvetli görüyorum. Plan ise sığınmacıları gönderecek ve iç güvenliği sağlayacak Ümit Özdağ'lı Chp'nin kazanması üzerine kurulmuştur.
    Eğer anlaşma olur ve millette iktidarı Özdağ'a verirse plan başarıya ulaşacaktır. Ve Oğan'da bu plana dahilse ki bence dahildir, her halükârda temize çıkacak ve ilerde başkan olabilecektir.
    mehmet ekiciin damadıdır sinan ogan
    socarla iş ilşkisi vardır
    aliyevin adamıdır
    ne bekliyordunuz ben anlamıyorum
    en fazla çekimser kalırdı
    yukarıda saydıklarım ağır bastı tarafını seçti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mehmet ekiciin damadıdır sinan ogan
    socarla iş ilşkisi vardır
    aliyevin adamıdır
    ne bekliyordunuz ben anlamıyorum
    en fazla çekimser kalırdı
    yukarıda saydıklarım ağır bastı tarafını seçti
    Sadece ben değil 2,8 mn kişinin beklentisi de bu değildi Oğan'dan. Bu şekilde tarafını seçmişte olabilir.Bu seçmenin bir kaybı yoktur. Bu oylarla 2. tur gelmiştir. Şartlar değişmiştir.Şimdi Özdağ seçime dahil olmuştur. Oğan'ın bunu yapması ve cumhura daveti bu oyların tamamının cumhura gideceğini göstermez. Tam terside olabilir bu oylar Oğan'a tepki olarak Özdağ'a da gidebilir. 2. Tur seçim Erdoğan için garanti değildir. Seçim şu an için ortada.

Tahminim o yöndedir.

7. Terlik de vazo da olsa Atatürkçü sanıp CHPnin Türk seçmeni KK'ya oyverdi mi, verdi..
    Özdağ da KK ile 6lı masanın 1921 mutabakatının tam tersi olan 1924 Protokolunu yaptı önümüze koydu mu, koydu..
    Bu durumda KK'ya oy vereceğiz. İmzasını inkar edebilir mi, edebilir.
    Ü.Özdağın bir yaptırımı var mı, yok..
    İnkar durumunda Özdağ onun 1924 AY'nı içinde TC/Türk/Atatürk olmayan 1921 AY ile yoketmek isteyen bir etnikçi olduğunu CHP'lilere ret edilemez biçimde kanıtlamış olur, bu da taşları yerinden oynatır.

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    bu da taşları yerinden oynatır.
    Diyorsun ki;
    Taşları bağlayalım, köpekleri salalım.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

Sayfa 54/64 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız