Sayfa 1/64 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019

Zafer Partisi (ümit özdağ)

Yeni bir Genç Parti başarısı yakalayabilir mi?
    Bence çok rahat yakalar.
    Ancak sürekli ss ya oynaması hedefin ülke yönetmek olmadığını gösteriyor, ben yinede eşim ve çocuklarım ile mv seçiminde bu partiye oy vereceğim. En azından yanlış giden şeylere baş kaldırıyor, bunu 2 partide barınamamasından anlıyorum. Dik duran insanlar topluluk içinde barınamazlar.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
    Muhtemelen gerçek oranları bildikleri için, kemal özkiraz son anketlerde zafer p nin oyunun %100 arttığını söylemiş. Anketçiler Seçime kdr fiyasko olmamak için sürekli zp nin oylarını artıracaklar(aslında varolanı gösterecekler, bugüne kdr sakladılar çünkü) ve seçimde bildik fln diyecekler. Çünkü varolan şeyi yokmuş gibi göstermek, ve işin sonun çok büyük oranla yanılmak sizin güvenilirliğinizi sorgulatır.
    Sırayla tüm anketçiler istemeyerek de olsa gerçekleri göstermek zorunda kalacaklar.

3. Zafer partisinin Genç Partinin oyunu geçtiği kesin seçime yakın katlayabilir de.. Avrasya anket azgın Kürtçülerdendir PKK/hdp sevdalısıdır. Zafer %3,5 diyorsa gerçek oyu önce ikiye bölmüştür hırsını alamayıp 1 puan da fazladan eksiltip rahatlamıştır.. Ümit Özdağ'ın bu azgın Kürtçülere verdiği eziyeti acı acı kıvrandıklarını. izlemek bile başlıbaşına bir keyif. Şeytan azapta gerek..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
    Mehmet Ali Çelebinin ne yapmak istediğini nerey ed varmak istediğini a nlamıyorum.
    Atatürk çü bir insan, ergenokonun savcısıyım ben diyen, ülkeye 13 milyon mülteciye kapıyı sonun az kadar asçan, ekonominin üzerine toprak atan birine
    Ne bileyim aklım almıyor, tmm mühalefeti bende sevmiyorum ama, hiç bir beklenti ve tehdit bana o partiye oy verdiremez.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
    BOP un savaşlı ayağı bitti, Tr yi savaşsız bop a hazırlıyorlar, sessiz istila ile. Hadi suriyeyi anladık savaş vardı geldiler de, Pakistan ve afganistandan neden o kadar kaçkının ülkeye girmesine izin verildi?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
    Boş vakti olupta, bu Ümit Özdağ ın mültecilerden başka söylemi yok diyenler merak edenler buyrun.

Ümit Özdağ
    @umitozdag
    ·
    6s
    Halkımızı yarın saat 13.00’da Ankara’da Ankara Ticaret Odası’nda yapılacak olan kongremize bekliyorum. Zafer Yakın, Meşaleleri Yakın

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
    Zafer Partisi 1. Olağan genel kurulu ve Genel başkanı Sn Ümit Özdağ ülkeye ve millete hayırlı olsun.

Sayfa 1/64 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •