Sayfa 11/247 ÝlkÝlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 81 - 88 arasý.

Konu: ODAS - Odaþ Elektrik

Adamsýn kömür gözlü spekülatör. Darýsý 2018 yýlýndaki dolar bazlý zirveni kýrman dileðiyle.

2. [QUOTE=tidebringer;6129766]Bazen
     Alýntý Originally Posted by anadolulu alp Yazýyý Oku
    Bence fýrsat bankalar sert düþüþ yaþadýðý dönemde vermiþti alým fýrsatý.Sizin yazdýðýnýz günlerde zaten yükseliþ yaþýyordu odaþ ve TL bazlý zirvesine yakýndý ona alým fýrsatý denmez tabi nereden baktýðýnýza baðlý ayrýca 5000 adet farklý 50000 adet farklý Sn meteor.
    4.80-4.90’lardan alým fýrsatý verdiði doðru (ben de bir hissede terste kalýnca zarar kes yapýp bu fiyatlardan Odas’a ekleme yaptým) ama son gelen haberi hýzlý fiyatlamamasý ile enerji trenini kaçýranlara giriþ þansý verdi. Örneklerden biri.

https://twitter.com/sayimlamaci/stat...wTvam0jmtsFDgQ

[QUOTE=meteor78;6129987]
     Alýntý Originally Posted by tidebringer Yazýyý Oku
    Bazen

4.80-4.90’lardan alým fýrsatý verdiði doðru (ben de bir hissede terste kalýnca zarar kes yapýp bu fiyatlardan Odas’a ekleme yaptým) ama son gelen haberi hýzlý fiyatlamamasý ile enerji trenini kaçýranlara giriþ þansý verdi. Örneklerden biri.

https://twitter.com/sayimlamaci/stat...wTvam0jmtsFDgQ
    Eyvallah alým fýrsatýný banka hisseleri düþüþ yaþadýðý dönemde vermiþti.Zaten yükselen hissede ek alým ortalama yapýlýr.Yeni maliyet yapmada risk vardýr bugün düþüþ yaþayabilirdi odaþ hissesi fakat tavana yakýn prim yaptý.Kýsa vade için yazdým.

Son olarak bugün kafamda netleþti uzun yýllar odaþ hissesindeyim.Hisse adedi azýlýr artar o ayrý konu temel ve teknikte daha önemlisi kömür fiyatýnda ciddi düþüþ olmadýðý sürece uzun yýllar odaþ hissesindeyim.1,öncelik borcun bitmesi kasanýn artýya geçmesidir. Temettü vermez umarým 2023 yýlýnda kýzmayýn bana düþüncem böyle.

5.  Alýntý Originally Posted by tidebringer Yazýyý Oku
    Bazen KY'yi mala ortak etmemenin en iyi yolu sürekli yükseliþtir örneðini izliyoruz... Kolay denk gelmez keyfini çýkarýn ortaklar.
    Aynen öyle çok çýktý algýsýyla alýcý yönde Cesaret eden çok az illaki düzeltme yapacak ama nerden 8.32 den belki

Alýntý Originally Posted by tidebringer Yazýyý Oku
    Halka açýklýk oraný çok yüksek olduðu için Tavan kilitlemesi çok zor o yüzden indire bindire gidiyor bazý fonlarýn aldýðýný düþünüyorum ama karar perþembe geldi t+2 den dolayý daðýlým raporlarýnda göremeyeceðiz. Bir sonraki ay daha net anlaþýlýr. Dediðiniz gibi en az 6 ay daha þarký devam edecek, güzel bir süre. Putinle Zelenskynin tokalaþtýðýný görene kadar enerji 1 numaralý sektörüm.

Bu twitterdaki elemaný pek sevmem bu arada iþlem yapmayýp grafik çizen eðitim satan tiplerden.
    Siz gülüyorsunuz dün tüpraþ tavan kapadý. bugünde %5 prim yaptý.Odaþ niye tavan olamasýn ne eksiði var.yazýn okuyalým.Ayrýca brent petrol düþük þuan.Ek yapmak zorundayým.Zelenski öldürülmekten korkuyor kaç defa açýklama yaptý.Siz Putin ile el sýkýcaðýný zannetmeye devam edin Sn tidebiringer.Umarým barýþýrlar zaten borsada yüzlerce hisse var ucuz taramadan þak diye çýkýyor.Fakat çok zor barýþ bence.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 04-10-2022 saat: 23:37.

7. Yazdýklarýmý anlamamýþsýnýz tekrar okuyun lütfen

8. odas ve mndrs bu piyasada kabak gibi ucuz ,en az 3 kat gitmesi lazým ikisinide..

Sayfa 11/247 ÝlkÝlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •