Sayfa 126/247 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1. İştirakinin piyasa değerinden ODAS'IN piyasa değerinin olması gerektiği yeri belirlemeye çalışmak bana göre anlamsız. Varsayalım Cante'ye manipülatör dadandı ve fiyatı uzaya çıktı, bunun fiyatı da onu mu takip edecek? ODAS ucuz, CANTE pahalı fiyatlanıyor, gerçekte olan bu deyip geçmemiz lazım. Pahalı fiyatlanana göre hayal kurmak insanı yanıltır. Halka açıklık oranının yüksek olması bir handikap. Ama gidecek hisse ona rağmen de gidebiliyor. Kardemir D gibi bir ara nerdeyse herkesin heybesinde bir parça olan hisse bile arka arkaya sert çıkışlar yapmıştı. Şirket getirileri süreklilik sağlasın, fiili dolaşım büyüklüğü sadece teoride kalır, birileri zaten soğuk cüzdana atarlar tuttuklarını.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

11.67 üzeri kapanışlar yapmalı.. ancak , Çanakkale boğazı 12.82 Ege denizi 12.51 de

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3. Kesinlikle sizin gibi düşünüyorum ama sonuç olarak sorum şuydu bu arada beni düzelten ortağa da teşekkür ederim %77'si odaşın imiş.

Ben de CANTE'deki durumu doğru dan odaşı etkilememli diyorum ama nakit ve benzerlerinde neden bu kalemin yansımadığı idi. Yoksa dediğiniz durum biraz Alkim ve ALKA'da da var sanırım. Yarın öbür gün GOLDA halka açılacak belki BERA holdingten yükseğe çıkartıp köpürtecekler. Değerli yanıtlar için teşekkürler.

ODAŞ >>>>BİST-30

Odaş,milli 30 a alınmış,ondan çıktı demekki bugün.

6. bist 30'a girmesine sevinmeli mi, üzülmeli mi bilemedim.. bol bol açığa satışlarla karşılaşmak da olası.. ayrıca bist 30 şirketlerinin diğer endekslerdekilere göre görece ucuz fiyatlandıkları da işin diğer tarafı.. inşallah lehimize sonuçlar doğurur.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Odaş,milli 30 a alınmış,ondan çıktı demekki bugün.
    Aralık ayında 9 iş günü, Ocak ayında da 22 iş günü şirketle ilgili gelişmeleri ve KAP haberlerini izleyelim bakalım....borsada işlem fiyatı üzerinde ne derecede etkili olacak...

8. Bist 30 fonlari var
    O fonlar bist 30 disinda almiyor lar bildigim kadariyla
    Fk si bizi 2 3 kaayan akseni bile adamlar
    Bist 30 alindigi sabahi aldilar
    Bizi de almalilar artik
    Su lanet flama calissin yeter

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 126/247 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •